Дуплексне сканування судин органів мошонки в Києві

Дуплексне сканування судин органів мошонки 450 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 350 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 260 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 330 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 450 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 300 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 436 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 550 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 660 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 460 грн.
Знайдено 25 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Сайко О.П.
Абсолютно всім залишилися задоволені. Нам лікар і лікування призначив, і рекомендації надав. Записалися на операцію, але дитині стало набагато краще після лікування, тому лікар прийняв рішення про спостереження, та відмінив втручання.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • Триплексна доплерографія судин сім'яного канатика і калитки 300
Працює з 08:00-18:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Медичний центр "Меділенд" - це багатопрофільна клініка, яка спеціалізується на лазерних та ендоскопічних методах діагностики та лікуванні захворювань людини. У медичному закладі працюють лікарі таких профілів: невропатологи, кардіологи, флебологи, гастроентерологи, спеціалісти з ультразвукової та рентген-діагностики, травматологи та ортопеди, гінекологи,...
  • Дуплексне сканування судин органів мошонки 330
Київ вул. Раїси Окіпної, 8 Б
м.Лівобережна9 2 м.Дарниця25 16
Багатопрофільний медичний комплекс "Адоніс" на м. Лівобережній включає в себе кілька спеціалізованих відділень (стоматологічне, педіатричне, гінекологічне тощо). Штат спеціалістів центру складається у тому числі з лікарів вищої категорії.
  • УЗД мошонки з доплером судин 460
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ просп. Академіка Глушкова, 9Є
м.Іподром7 3 м.Теремки9 1
Медичний центр "Уромед" спеціалізується в області профілактики і лікування захворювань репродуктивної і сечостатевої системи у жінок і чоловіків. У центрі проводиться весь комплекс заходів з діагностики організму для виявлення захворювань: лабораторні дослідження, УЗД внутрішніх органів, інструментальні дослідження. Для лікування захворювань застосовуються...
  • Дуплексне сканування судин органів мошонки 450
  • Дуплексне сканування судин органів калитки дитині 350
Сеть клиник "Полі-клініка"
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарниця9 11 м.Чернігівська17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд".
  • УЗД (доплерографія) судин органів калитки 330
Працює з 09:00-18:00
Київ ул. Філатова, 1/22
м.Либідська11 3 м.Палац Україна14 4 м.Дружби народів20 6
Двері Медичного центру "Ваш ЛІКАР" на Печерську відкриті для всієї Вашої родини. Ми піклуємося про здоров'я дітей і дорослих незалежно від їх віку. Медичний центр є мультипрофільним і покриває всі основні базові потреби людини в отриманні комплексних встесторонніх медичних послуг.
  • Дуплексне сканування судин органів мошонки 300
Київ вул. Касіяна, 2/1
м.Іподром7 4 м.Теремки25 6
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Образцова" спеціалізується в області сімейної медицини, проводить діагностику і лікування дітей з 3 років і дорослих. У медичному центрі пацієнтів приймають сімейний лікар, отолорінголог, терапевт, невропатолог, ендокринолог, психотерапевт, дерматолог, хірург, хірург-онколог, ортопед-травматолог, окуліст,...
  • УЗД судин органів калитки (мошонки) 550
Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-17:00
ADONIS
Багатопрофільний медичний центр "Адоніс" на вулиці Жилянській — один з п'яти філій мережі медцентрів, надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг з провідних напрямів медицини для всієї сім'ї.
  • УЗД мошонки з доплером судин провідного спеціаліста 660
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Медичний центр сімейного здоров’я "Адоніс" спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
  • УЗД мошонки з доплером судин провідного спеціаліста 660
Працює з 08:00-18:00