Доступний доктор, клініка

Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Київ, (Воздвиженка), вул. Кудрявська, 31/33
м.Лук'янівська м.Золоті ворота м.Контрактова площа
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.

Доступний доктор, клініка, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗ доплерометрія артерій пуповини плода
  • УЗ доплерографія судин сім'яного канатика
  • УЗ доплерографія судин статевого члена
  • Ультразвукова доплерографія судин нирок
  • Ультразвукова доплерографія черевного відділу аорти
  • Ультразвуковая допплерография венозных сосудов шеи
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій або вен)
  • Динамічна еходопплерографія венозних судин верхніх кінцівок
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен)
  • Ще...
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінальне
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальне
  • УЗ скринінг плода в 1 - триместрі вагітності з фотодокументацією
  • УЗ скринінг плода в 2-3 триместрі вагітності + фотодокументація (без запису на диск)
  • УЗ скринінг плода при багатоплідній вагітності, включаючи доплерографію з фотодокументацією (1 знімок)
  • УЗД прохідності маткових труб (Ехосальпінгографія)
  • УЗД прохідності маткових труб (ехогідротубація)
  • Цервікометрія (з 16 тижня вагітності)
  • Біофізичний профіль плоду (з 30 тижня)
  • Ще...
  • Добове моніторування артеріального тиску і ЕКГ (холтер)
  • Добове моніторування артеріального тиску
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ
  • Електрокардіограма (ЕКГ) + опис
  • Електрокардіограма з навантажувальним тестом (з описом)
  • Внутрішньошкірна алергічна проба на лікарські препарати
  • Доімплантаційна генетична діагностика методом ПЛР
  • Пакет генетичного тестування при невиношуванні вагітності (поліморфізм генів системи детоксикації, коагуляції і фолатного обміну)
  • Спермограма
  • Вправлення головки статевого члена при парафімозі (безкровне)
  • Меатотомія (розсічення зовнішнього отвору уретри)
  • Біопсія яєчка у чоловіків
  • Біопсія придатка яєчка у чоловіків
  • Оперативне лікування при варикоцеле (операція Іваніссевіча)
  • Оперативне лікування водянки яєчок (Операції Бергмана, Вінкельмана)
  • Вазорезекція у чоловіків
  • Оперативне Лікування водянки яєчок (гігантська водянка оболонок яєчка з вираженим склерозом оболонок)
  • Оперативне Лікування аденоми передміхурової залози
  • Післяопераційне спостереження анестезіолога до 2 годин
  • Місцева анестезія інфільтраційна (без вартості медикаментів)
  • Місцева анестезія провідникова (без вартості медикаментів)
  • Внутрішньовенна анестезія тривалістю до 30 хвилин
  • Внутрішньовенна анестезія тривалістю до 60 хвилин
  • Анестезіологічний супровід лікувально-діагностичних процедур тривалістю до 30 хв
  • Анестезіологічний супровід лікувально-діагностичних процедур тривалістю до 60 хв
  • Розробка індивідуальної схеми лікування (Медикаментозна детоксикація)
  • Дезінтоксикаційна терапія при гострій або хронічній алкогольній інтоксикації (1 сеанс)
  • Ще...
  • Перебування в одномісній палаті стаціонару (люкс) (за 1 година)
  • Перебування в палаті інтенсивної терапії (1 доба)
  • Перебування в стандартній палаті стаціонару (за 1 година)
  • Підшкірна або внутрішньошкірна ін'єкція
  • Консультація терапевта
  • Консультація фахівця будь-якого профілю в нічний час
  • Внутрішньом'язова ін'єкція
  • Внутрішньовенна ін'єкція
  • Постановка крапельниці (без вартості медикаментів) 1 година
  • Консультація гастроентеролога
  • Холецистектомія класичним методом 1 категорія складності (під загальною анестезією)
  • Холецистектомія класичним методом 2 категорія складності
  • Діагностична лапароскопія (малоінвазивна діагностика)
  • Повторна консультація гастроентеролога
  • ДНК-діагностика микроделецій Y-хромосоми
  • ДНК-діагностика мікроструктурних хромосомних аномалій методом порівняльної геномної ібридізаціі
  • ДНК-діагностика нейросенсорної несиндромальної приглухуватості (ген GJB2)
  • ДНК-диагностика муковисцидоза
  • ДНК-діагностика невстановленої мутації
  • ДНК-діагностика синдрому Мартіна-Белла або ламкою X-хромосоми
  • ДНК-диагностика спинальной мышечной атрофии
  • ДНК-диагностика фенилкетонурии
  • ДНК-тест на материнську контамінацію
  • Консультація гінеколога
  • Консультація гінеколога-ендокринолога
  • Консультація гінеколога д.м.н. Лавриненко В.П.
  • Консультація гінеколога-репродуктолога з питань безпліддя (1 година)
  • Консультація гінеколога зі спостереження вагітних
  • Відеокольпоскопія у жінок
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Схема лікування за результатами обстеження
  • Консультація дерматовенеролога загального профілю
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару чола 1 категорії
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару чола 2 категорії
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару для Лікування пахвового гіпергідрозу
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару для Лікування гіпергідрозу долонь
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару для Лікування гіпергідрозу ступень
  • Внутрішньодермальне введення гіалуронової кислоти
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару
  • Проведення локальної нейроблокади міодермального шару біля зовнішнього кута ока (гусячі лапки)
  • Проктологія
  • Check-up "Гінеколог комплекс"
  • Check-up "Мамолог"
  • Check-up "Уролог"
  • Check-up "Здоров'я чоловіка"
  • Check-up "Кардіолог"
  • Check-up "Ендокринолог"
  • Check-up "Вени і судини"
  • Консультація дієтолога
  • Консультація кардіолога
  • Повторна консультація кардіолога
  • Плазмоліфтинг (обличчя або волосиста частина голови, або кисті рук)
  • Плазмоліфтинг (1 зона)
  • Плазмоліфтинг (обличчя, шия, декольте)
  • Плазмоліфтинг (розтяжки) до 10 см
  • Консультація з питань мамології (онколог, гінеколог, хірург)
  • Консультація мануального терапевта
  • Мануальна терапія, остеопатія
  • Блокада паравертебральна під контролем УЗД (без урахування препаратів)
  • Блокада селективна корінцева під контролем УЗД (без урахування препаратів)
  • Блокада внутрішньосуглобова під контролем УЗД (без урахування препаратів)
  • Блокада епідуральна під контролем УЗД (без урахування препаратів)
  • Блокада тригерних точок під контролем УЗД (без урахування препаратів)
  • Консультація онколога з питань мамології
  • Консультація ортопеда-травматолога
  • Повторна консультація ортопеда
  • Абдомінопластика (обмежена)
  • Класична абдомінопластика
  • Пластика післяопераційного (посттравматичного) рубця
  • Багатоетапна пластика післяопераційного (посттравматичного) рубця 3 категорії складності (зірчасті рубці) (за 1 етап)
  • Пластика мочки вуха
  • Верхня блефаропластика (зміна форм)
  • Нижня блефаропластика (зміна форми)
  • Пластика вушних раковин (отопластика)
  • Пластика кінчика носа
  • Консультація проктолога
  • Висічення кісти куприка рекомендованим методом 1 категорія
  • Розтин глибокого парапроктита
  • Розтин і дренування абсцесу епітеліального куприкового ходу під місцевою анестезією
  • Видалення чужорідного тіла
  • Лікування внутрішнього геморою методом накладення латексних кілець, 1 вузол
  • Блокада (новокаїнова) при гострій анальній тріщині
  • Обробка кондилом (кондиліном)
  • Видалення доброякісних утворень анального каналу радіохвильовим методом
  • Плевральна пункція
  • Консультація сексопатолога
  • Повторна консультація сексопатолога
  • Консультація лікаря загального профілю (сімейного лікаря)
  • Консультація травматолога-ортопеда
  • Первинна хірургічна обробка ран різної локалізації (1 ділянка)
  • Накладення гіпсової пов'язки
  • Зняття гіпсової пов'язки
  • Накладення еластичної пов'язки
  • Вправлення вивиху плечової кістки, кісток передпліччя та ін.
  • Накладення пов'язки скотчкаст (пластиковий гіпс)
  • Пункція суглоба
  • Внутрішньосуглобове введення препаратів
  • Видалення чужорідного тіла в / к і п / к
  • Консультація хірурга з питань мамології
  • Накладення швів на рану (1 шов)
  • Зняття швів (1 шов)
  • Накладення косметичного шва (1 см)
  • Зняття косметичного шва
  • Перев'язка проста
  • Перев'язка складна
  • Первинна хірургічна обробка ран різної локалізації (за 1 ділянку 2 см. В діаметрі)
  • Прийом трихолога
  • Консультація уролога
  • Консультація трансгендерів
  • Заміна цистостоми
  • Масаж простати (1 процедура)
  • Інстиляція в сечовий міхур
  • Інстиляція в уретру
  • Катетеризація сечового міхура у чоловіків і жінок
  • Бужування уретри у чоловіків
  • Вапоризація гострої кондиломи до 2 см
  • Ще...
  • Консультація хірурга (судинного-хірурга)
  • Медикаментозне склерозування вен нижніх кінцівок (за ділянку 5х5см)
  • Венектомія при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок
  • Лігування варикозних розширених вен гомілки за КЛАППОМ
  • Повторна консультація флеболога
  • Консультація ендокринолога
  • Розширена резекція щитовидної залози (гемітиреоідектомія)
  • Прийом ендокринолога д.м.н. Сахарова Ю.В.
  • Повторна консультація ендокринолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Виталий
Хороша клініка.Ціни доступні. Призначили лікування-то мені допомогло. Рекомендую.
Матвей
Профессионал своего дела, очень внимательный и щепетильный доктор! Рассказал все доходчиво без всякого нарциссызма. Рекомендую
Людсила
Чудовий лікар. Дуже детально все пояснив. Без нав’язування процедур і непотрібних послуг. Дитині він також дуже сподобався. призначення ефективно допомогли. За необхідності, будемо звертатись саме до цього лікаря! Рекомендую!
Соня
Лікар дуже приємний, говорив все правильно і розумно. Перше враження хороше. Дитина навіть не помітила як лікар її оглянув, вміє знайти підхід. Нам також все дуже сподобалося. Кваліфікація лікаря відчувається. Прийдемо на повторний прийом.
Была у Виктории Сергеевны Фененко уже не первый раз. Специалист высшего уровня. Все четко, ясно и продуктивно. Сейчас вынашиваю двойню благодаря ВРТ и Виктории Сергеевне. Спасибо.
Екатерина
Очень внимательный врач. Всем рекомендую. Сделана склеротерапия. Я осталась очень довольна результатом.
08 квітня '19р.
Очень профессиональный и квалифицированный доктор. Всем рекомендую.
Марьяна
Очень хорошая клиника «Доступный доктор», высокий уровень комфорта, приятная атмосфера, хорошие врачи. После длительной ходьбы на каблуках начала ощущать боли в ногах, обратилась за консультацией к флебологу, который назначил УЗИ вен нижних конечностей, а так же оптимальный курс лечения.
Камила
Клиника «Доступный доктор», как по мне одна из лучших клиник своего профиля. Проходила курс лечения на дневном стационаре. Очень опрятная атмосфера, квалифицированный и приветливый персонал. И самое главное удобный гибкий график процедур на дневном стационаре.
Мария Ивановна
Отличный специалист, знает свое дело. Практически спас моего мужа, с того света буквально вернул. Благодарна ему безмерно за профессионализм и человечность.
Хороший хирург. Очень помог моему отцу. Отлично консультировал, все очень прилично прошло: и УЗИ, и подготовка к операции, и после восстановление прошло без осложнений.
Надежда
При обнаружении кисты яичника врач сказала, что необходима срочная операция. У меня началась паника, страшно боюсь всякого рода операций. Доктор объяснила, что процедура будет проводиться лапароскопическим методом, то есть разреза как такового не будет и шрама не останется тоже. В итоге операция прошла успешно. Спасибо.
У Юлии Витальевны проходит лечение сахарного диабета мой муж. О докторе могу сказать только самое хорошее. Использует новейшие достижения для лечения данного заболевания. Помогает жить мужу полноценной жизнью.
Александр
Как благодарны мы Валентине Владимировне, не передать. Кто сталкивался с мочекаменной болезнью, тот в курсе, что это за боли. Доктор очень помогла моему отцу. Благодарны ей будем до конца жизни. Высочайшего класса специалист!
Иванна
Очень понравилась клиника «Доступный доктор», в которой проходила лабораторные анализы. Все быстро, качественно, без очереди. Очень приветливый персонал и профессиональные врачи.
Anna: ОТПРАВЛЕНО КЛИНИКЕ! Перш ніж писати , довго думала як все розповісти, бо це дуже довго і розповідь може зайняти багато часу. Але насправді вирішила просто сказати коротко по суті : лікар хотіла грошей за рахунок мого здоров'я. А чек на операцію надійшов зі швидкістю 1 хвилини, не встигла я задати питань після огляду. Жахливо, але мені назначили операцію як ЄДИНИЙ варінт дій. І на останок при виході світловолоса дівчина на реєстрації дуже агетувала за лікаря, доводячи як багато людей до неї записані, що немає і місць зовсім.. Як і будь-яку людину, мене це збентежило, я вирішила піти до іншого лікаря. Але з думками, що можна просто вилікувати мою проблему. А що з'ясувалося...проблеми і не було. Так як після вагітності слизова була не в тонусі, то і давала такий візуальний ефект. Інший лікар порадила вправи для зміцнення тонусу слизової, фактично це просто напруження з інтервалами. За два тижні є вагомі покращення і майже все пройшло. Я вирішила почекати і не гарячкувати з відгуком, але часу пройшло достатньо для аналізу і висновків. Чи це був непрофесійний підхід, чи простий развод на гроші, вирішувати кожному. Але така злагоджена система з описами в гарному світлі лікаря наводять на зовсім інші думки. І чи має це значення, якщо результатом є непотрібна операція (з миттєвим одужанням, доречі!) за 25000 грн
Дуже рекомендую проктолога в Доктор Сем Іванченко Ольгу. В найкоротші сроки такого покращення я і не сподівалась. Рада, що потрапила саме до Ольги Петрівни!
Андрей Витальевич
Очень внимательный, отзывчивый и профессиональный врач проктолог. Операцию провела отлично. Доволен. Рекомендую. Спасибо всему персоналу клиники Доктор Сэм. У врача и медсестер золотые руки. Спасибо.
21 квітня '17р.
Столько проблем мне создал в период менопаузы гормональный сбой. Нормализовать количество гормонов и устранить все сопутствующие гинекологические проблемы мне помог Лавриненко. Врач от Бога! Очень корректный, честный и добросовестный человек! Не смотря на проблемы, с ним приятно иметь дело.
Кристина
15 квітня '17р.
Хочу отметить профессионализм гинеколога Лавриненко. Он провел мастерски операцию и сохранил мне единственный яичник, оставив мне шансы иметь детей. Моя безграничная благодарность Василию Петровичу за профессионально выполненную работу и искреннюю заботу о пациенте.
Валерия
Я делала УЗИ щитовидки у этого доктора. Он сразу определил проблему, объяснил мне сложности, порекомендовал анализы и хорошего эндокринолога. Благодарна ему за помощь.

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00