Саввіді Іван Савич

Судинний хірург, хірург
Доктор надає широкий спектр послуг в області судинної хірургії і загальної хірургії. Проводить апендектомія, аутодермопластики, видалення доброякісних пухлин різної локалізації в тому числі голови і обличчя. Займається лікуванням врослого нігтя. Виконує тромбектомію, флебектомію за класичною методикою, склеротерапію і ангіографію.

Екатерина
Очень внимательный врач. Всем рекомендую. Сделана склеротерапия. Я осталась очень довольна результатом.
Хороший хирург. Очень помог моему отцу. Отлично консультировал, все очень прилично прошло: и УЗИ, и подготовка к операции, и после восстановление прошло без осложнений.
08 квітня '19р.
Очень профессиональный и квалифицированный доктор. Всем рекомендую.

Лікар-хірург, судинний хірург надає послуги

• загальнохірургічні (апендектомія, ампутація кінцівок, аутодермопластика, видалення доброякісних пухлин різної локалізації в тому числі голови і обличчя, розтин абсцесів, флегмон і гнійних захворювань, лікування врослого нігтя);
  • судинні (тромбектомія, флебектомія за класичною методикою, мініфлебектомія по Вараді, склеротерапія, ангіографія).