Іванченко Ольга Петрівна

Проктолог, хірург
Лікар другої категорії
Лікар-проктолог, хірург, володіє різними методами діагностики проктологічних захворювань, займається їх лікуванням. Для цього використовує консервативні і малоінвазивні види терапії, проводить хірургічні втручання. Є співробітником науково-дослідного інституту. Звертатися до Ольги Петрівни необхідно, якщо потрібна консультація фахівця, пацієнт відчуває симптоми проктологічних захворювань (біль, дискомфорт при дефекації, порушення стільця, відчуття чужорідного тіла в задньому проході і т.д.).

Anna: ОТПРАВЛЕНО КЛИНИКЕ! Перш ніж писати , довго думала як все розповісти, бо це дуже довго і розповідь може зайняти багато часу. Але насправді вирішила просто сказати коротко по суті : лікар хотіла грошей за рахунок мого здоров'я. А чек на операцію надійшов зі швидкістю 1 хвилини, не встигла я задати питань після огляду. Жахливо, але мені назначили операцію як ЄДИНИЙ варінт дій. І на останок при виході світловолоса дівчина на реєстрації дуже агетувала за лікаря, доводячи як багато людей до неї записані, що немає і місць зовсім.. Як і будь-яку людину, мене це збентежило, я вирішила піти до іншого лікаря. Але з думками, що можна просто вилікувати мою проблему. А що з'ясувалося...проблеми і не було. Так як після вагітності слизова була не в тонусі, то і давала такий візуальний ефект. Інший лікар порадила вправи для зміцнення тонусу слизової, фактично це просто напруження з інтервалами. За два тижні є вагомі покращення і майже все пройшло. Я вирішила почекати і не гарячкувати з відгуком, але часу пройшло достатньо для аналізу і висновків. Чи це був непрофесійний підхід, чи простий развод на гроші, вирішувати кожному. Але така злагоджена система з описами в гарному світлі лікаря наводять на зовсім інші думки. І чи має це значення, якщо результатом є непотрібна операція (з миттєвим одужанням, доречі!) за 25000 грн
Дуже рекомендую проктолога в Доктор Сем Іванченко Ольгу. В найкоротші сроки такого покращення я і не сподівалась. Рада, що потрапила саме до Ольги Петрівни!
Андрей Витальевич
Очень внимательный, отзывчивый и профессиональный врач проктолог. Операцию провела отлично. Доволен. Рекомендую. Спасибо всему персоналу клиники Доктор Сэм. У врача и медсестер золотые руки. Спасибо.

• 2003 р. — Івано-франківськая медична академія, спеціалізація: Лікувальна справа;
  • 2005 р. — інтернатура за фахом «Хірургія»;
  • 2010 р. — клінічна ординатура за фахом «Хірургія», Національна медична академія післядипломного утворення (НМАО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

Лікар-проктолог, хірург надає послуги:

• аноскопія;
  • ректороманоскопія;
  • збір матеріалу для біопсії;
  • пальцьове дослідження прямої кишки;
  • гемороїдектомія;
  • видалення свища прямої кишки;
  • латексне лігування гемороїдальних вузлів;
  • трансанальна дезартеризація;
  • видалення чужорідних тіл;
  • електроексцизія кондилом.

Лікар-проктолог, хірург займається лікуванням захворювань :

• геморой;
  • анальна тріщина;
  • аноректальний свищ;
  • хронічний запор;
  • коліт;
  • поліп прямої кишки;
  • тріщина заднього проходу.