Полуботько Роман Михайлович

Уролог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань органів сечостатевої системи. Здійснює прийом дорослих і дітей. Лікує простатит, баланопостит різної етіології, водянку оболонок яєчка, еректильну дисфункцію, безпліддя, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу і цистит. Виконує ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи.

Людсила
Чудовий лікар. Дуже детально все пояснив. Без нав’язування процедур і непотрібних послуг. Дитині він також дуже сподобався. призначення ефективно допомогли. За необхідності, будемо звертатись саме до цього лікаря! Рекомендую!
Соня
Лікар дуже приємний, говорив все правильно і розумно. Перше враження хороше. Дитина навіть не помітила як лікар її оглянув, вміє знайти підхід. Нам також все дуже сподобалося. Кваліфікація лікаря відчувається. Прийдемо на повторний прийом.