Венерологи у Рівному

Арина
Процедуры приятные и эффективные))
21 липня '16 г.
После лечения я выгляжу помолодевшей и отдохнувшей. Пракрасное отношение и сервис.
16 липня '16 г.
Олег
Порадовал высокий уровень выполнения процедур, спасибо!
28 червеня '16 г.
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
06 вересня '16 г.
Інна
Довелося стикнутися з даним ліікарем і мені) правда ходила я до неї не в оксфорд медікал а в клініку 4Д, дуже споодобалося, що лікар швидко вирішила мою проблему зі шкірою
11 травня '18 г.
Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Рівне вул. Мірющенка, 31
Косметолог, Дерматолог, Венеролог
Доктор спеціалізується в області косметології, венерології та дерматології. Лікує грибкові ураження шкіри та нігтів, нейродерміт, атопічний дерматит, псоріаз, фурункули, вугрову хворобу, мікоз гладенької шкіри. Видаляє новоутворення і проводить дерматоскопію. Робить омолоджуючі ін'єкції, контурну пластику та хімічні пілінги.