Гастроентерологи у Рівному

Первинна консультація непровідного лікаря терапевта-гастроентеролога в клініці «Oxford Medical» 500
Полюхович Ольга Григорівна
Дуже рекомендую, лікар просто шикарний! Пояснила всю суть мого захворювання, я залишилася дуже задоволена. Ще буду звертатися до цього спеціаліста. Все в повному порядку, до клініки у мене ніяких претензій немає. Рекомендую!
05 лютого '20 г.
Полюхович Ольга Григорівна
Лікарю найвища оцінка! Дуже розумна, все детально розповів, все грамотно пояснила. Фахівець, до якого можна і потрібно піти якщо є проблема. Дуже сподобалося, буду рекомендувати. Та неодмінно прийду повторно. Дякую!
16 лютого '20 г.
Anna Vietrova
Была у терапевта, все понравилось. Буду рекомендовать Ваш центр близким и друзьям.
16 травня '18 г.
Терапевт, Ревматолог, Гастроентеролог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії, ревматології та гастроентерології. Лікує бронхіт, пневмонію, астму, гіпертонічну хворобу, гастрит, виразку шлунка, гайморит, отит, грип, ГРВІ та захворювання нирок. Приймає пацієнтів з алергією і порушеним обміном речовин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
Займається лікуванням терапевтичних, гастроентерологічних захворювань. Протягом 5 років активно лікує ентеровірусні, респіраторні, захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання печінки та ін.. Працює, як сімейний лікар – підписує декларації з пацієнтами. Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Хірург, Проктолог
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Гастроентеролог, дієтолог, нутриціолог
Експерт в галузі дієтології. Впровадила в медичну практику цілу низку новітніх методів діагностики та лікування хвороб розладу ЖКТ. Розробник програми для лікуванні пацієнтів з метаболічними порушеннями та ожирінням.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)