Клініки дерматології у Львові (Шевченківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 6 клінік

Сб Нед Цілодобово
Сергій
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Львів вул. Раппапорта, 2
р.Шевченківський
Надання первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.
  • Консультація дерматолога 600
  • Консультація дерматолога(повторна) 450
  • Кріодеструкція бородавки ( до 3 шт) 600
  • Кріодеструкція бородавки (від 3 шт до 7 шт) 850
  • Кріодеструкція папіломи ( до 3 шт) 600
Львів вул Професора Ковалика, 1а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Консультація дитячого дерматолога 950
  • Консультація дитячого дерматолога з дерматоскопією 1 500
  • Повторна (контроль) консультація дитячого дерматолога 950
  • Консультація дерматолога 950
  • Консультація дерматолога з дерматоскопією 1 500
5,8
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей. Приймають лікарі: Бордун Олена-Ілона, Павлова Віра, Зеліско Олена
  • Консультація провідного спеціаліста дитячого дерматолога 1 150
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста дитячого дерматолога 1 150
  • Консультація дитячого дерматолога 950
  • Консультація дитячого дерматолога з дерматоскопією 1 500
  • Дерматоскопія 550
5,6
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни. Приймають лікарі: Хачатурян Юрій Юрійович, Марутяк Оксана Степанівна
  • Консультація дерматолога 600
  • Консультація дерматолога(повторна) 450
  • Кріодеструкція бородавки ( до 3 шт) 600
  • Кріодеструкція бородавки (від 3 шт до 7 шт) 850
  • Кріодеструкція папіломи ( до 3 шт) 600
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів. Приймають лікарі: Білик Леся Євгенівна, Колодченко Егор Васильович
  • Видалення пігментації (пігментних плям) на обличчі
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів вул. Шолом Алейхема, 11
р.Шевченківський
  • Взятие материала на наличие патогенных грибов, клеща Demodex (ногтевые пластины, чешуйки кожи, волосы) от 150
  • Удаление новообразования от 850
  • Удаление бородавок (криодеструкция/электрокоагуляция) от 250