Сторінка 2. Операція видалення зуба мудрості у Львові

Знайдено 26 клінік

Поліна
У мене тут улюблений лікар працює, Христина Назарівна, тому ходжу тільки сюди. Загалом клініка теж подобається, світло, обладнання сучасне
Світлана
Хочу виразити свою вядчність медичному центрі "Медикавер" за надання кваліфікованих та якісних послуг. Відвідування цього центру залишили приємні враження. Ціни доступні, персонал привітний та кваліфікований. Дякую!
Ігор
Нещодавно у мене зявився "зуб мудрості". О цей нестерпний біль! Я вирішив видалити його. Мій вибір зупинився на медичному центрі "Медикавер" що на Антоновича, 102. І я не помилився! Вся процедура зайняла не так багато часу як я думав. Все було абсолютно без болю. Цілком задоволений! Рекомендую!
Інеса
Що може бути страшніше ніж похід до стоматолога, особливо коли болить зуб?! Я так раніше думала.опираючись на свій попередній досвід відвідування подібних закладів. Але тут виявилося все зовсім не так. Все пройшло на найвищому рівні. Лікування мого бідолашного зубчика пройшло взагалі без болю. Дуже дякую!
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
Львів пл. Маланюка, 2
р.Галицький (Центр)
Стоматологія доктора Ухача Р.Т. пропонує діагностику та лікування захворювань ротової порожнини для пацієнтів будь-якого віку. Прийом ведуть лікарі першої та другої кваліфікації.
4,5
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт. Приймає лікар: Гімон Роман Іванович
Львів пр-т Червоної Калини, 35 В
р.Сихівський
Естетична стоматологія, дитяча ортодонтія, лікування та профілактика за європейськими стандартами та використання новітніх технологій. Перевагою клініки є можливість проведення комп`ютерної 3D діагностики. ArtDent — твоя найближча стоматологія рішень. Приймає лікар: Карабін Роман Богданович
  • Видалення 8 зуба 1 300
Львів вул. Дудаєва, 19/2
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Лесі Українки, 35/10 А
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка «Олдент» надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації.