Операція з виправлення носової перегородки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи

Операція з виправлення носової перегородки — це хірургічне втручання, яке спрямоване на відновлення правильної анатомічної форми носової перегородки. Викривлений носовий хрящ може бути вродженим або набутим унаслідок травм. Спричиняє важкий перебіг нежитю, гаймориту та отиту.

Носова перегородка — це затиснута між кістковими утвореннями хрящова пластинка. Якщо у дітей вона розвивається швидше за череп, відбувається її викривлення.

Підготовчі процедури

Перед операцією:

• упродовж тижня не приймати засобів, що чинять вплив на згортання крові;
  • здати загальний аналіз крові, ЕКГ, коагулограму;
  • не їсти протягом 6-8 годин.

Операція з виправлення носової перегородки

Лікар вводить місцеву або загальну анестезію. Через ніздрю у ніс вводить ендоскоп — тонку трубку із камерою на кінці. Аналізує стан носової порожнини та пазухи на основі поданого на екран зображення.

Лікар, щоб дістатись до перегородки, відшаровує слизову оболонку. Видаляє деформовані хрящі та кістки та накладає шви. Щоб попередити травми носа під час періоду відновлення, застосовує гіпсову пов’язку.

Показання та протипоказання

Показання:

• ускладнене дихання через одну або дві ніздрі;
  • хропіння;
  • хронічний синусит;
  • деформація форми носа;
  • кровотечі внаслідок висякування або мінімального впливу фізичного подразнення;
  • погіршення слуху;
  • часті затяжні респіраторні інфекції.

Протипоказання:

• серйозні захворювання печінки, нирок та серцево-судинної системи;
  • тампонада носа;
  • загострення хронічних хвороб;
  • проблеми із згортанням крові;
  • важкі психічні недуги.

Наслідки

Після операції:

• декілька днів неможливо дихати через ніс;
  • тампони спричиняють дискомфорт у носі та головний біль;
  • забороняється чхати та чухати ніс;
  • виникає сльозоточивість;
  • пов’язку знімають через тиждень;
  • з’являються запальні процеси сльозової оболонки носа;
  • пов’язку знімають через тиждень.

Ускладнення після операції — пошкодження цілісності хрящової тканини у носі. Симптоми: гнійні виділення, свист та сухість у носі. Усувається шляхом оперативного втручання.

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.

На жаль,

за напрямком "Операція з виправлення носової перегородки" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
Львів вул. Липова Алея, 15
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б