Барцеховський Іван Ігоревич

Терапевт, УЗД-спеціаліст
Лікар-терапевт діагностує та лікує неускладнені форми інфекційних та запальних хвороб життєво важливих систем організму. Спеціалізується на терапії захворювань органів черевної порожнини. Веде консультативний прийом, проводить огляди та ультразвукову діагностику травної системи. Лікує такі хвороби, як гастрит та холецистит.

Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2

Максим
Рекомендую як кращого фахівця. Чудовий лікар, має індивідуальний підхід до пацієнтів, не використовую гору зайвих пигулок, лише те, що треба. Звертаюся до Івана Ігоровича за потреби і завжди маю результат. Важливо піклуватися про своє здоров’я та не запускати хворобу.
Інна
Про Івана Игоревича багато хороших відгуків. Вирішила і я свій додати. Лікувала у нього холецистит. Залишилася задоволена його підходом. Він все робить не за стандартною схемою, а з урахуванням твоєї ситуації. Ось тому і результат гарний.

Лікар-терапевт, УЗД-спеціаліст надає послуги

• первинний прийом;
  • лікування інфекційних патологій;
  • УЗД органів черевної порожнини.

Лікар-терапевт, УЗД-спеціаліст займається лікуванням хвороб

• ГРВІ;