Зелінська Анастасія Станіславівна

Терапевт
Лікар надає широкий спектр послуг в області терапії. Займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, анемії, патологій дихальної, серцево-судинної і травної систем. Оформлює довідки і лікарняні листи. Приймає рішення щодо госпіталізації пацієнта.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В

Юлія
Підхопила якийсь поганський вірус, зовсім погано було. Прийшла на прийом до лікаря Зелінської. Уважно вислухала мене, провела детальний огляд, направила на декілька аналізів. За результатами склала план лікування, який виявився цілком ефективним. Дякую!

• 1993 р. - Буковинський державний медичний університет;
  • 1993 р. - інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова.

Курсі

• 2015р. - сертифікат лікаря загальної практики – сімейної медицини;
  • 2016р. - курси-стажування на базі гематологічного відділення Хмельницької обласної лікарні;
  • 2017р.-  курси тематичного удосконалення «Анемії та геморагічні захворювання» в Львівському національному медичному університеті ім.Д.Галицького.