Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Зелінська Марина Олегівна

Педіатр, Гематолог
12 років досвіду
8,49
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2

Відгуки пацієнтів

Олександра
11 ноября '19р.
Якщо шукаєте педіатра, який працює на засадах доказової медицини - вам до Марини Олегівни. Приємно, коли не виникає бажання порадитись із іще одним лікарем, тому що є абсолютна довіра, яка вибудовувалась роками і жодного разу не підвела.
10
Констянтин
16 мая '18р.
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
9
Ульяна
31 января '18р.
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
8
Игорь
29 ноября '17р.
Суперовий лiкар, весь час навчаеться всьому новому,що може допомогти дiткам. Для неi кожен пацiент -Це не грошi,а дитинка яка потребуе допомоги. Звертаемся до неi вже 7 рокiв,тiльки завжди реально дiючи лiкування. Дiти не бояться , а знають ,що тьотя Марина зроби все,щоб малюк видужав. Моя оцiнка Це +100 балiв.
10
Екатерина
02 октября '17р.
Супер врач,ничего лишнего не назначает,внимательно осматривает,все детально объясняет.Умница.Специалист в своей сфере.Мы ей доверяем
10
Татьяна
06 июля '16р.
Квалифицированный доктор. Обращусь у ней еще. Нашла общий язык с ребенком.
8
Галина
08 мая '16р.
Толковый доктор, который знает, что делает. Довольна тем, как помог моему ребенку.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)