Гончаренко Олена Володимирівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар офтальмолог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування кератиту, далекозорості, короткозорості, кон'юнктивіту, проводить промивання слізних ходів, видалення сторонніх тіл з рогівки і кон'юнктиви. У 2021 році лікар увійшла в рейтинг ТОП-100 найкращих лікарів України.
Хмельницький ш. Старокостянтинівське, 2/1 Б (ТЦ Агора)

Милана
Уже несколько лет у меня проблемы со зрением, была у разных окулистов, проходила не один курс лечения. Но особого результата, увы, не было. И только после того, как мне удалось попасть на прием к Елене Владимировне,я поняла, что бывают хорошие врачи. Еще прохожу лечение, но результат уже есть, за что очень благодарна Елене Владимировне.
Инна Р.
Думал, что у меня конъюнктивит, и ничего страшного – сам вылечу. Но все зашло слишком далеко. Благодарен Елене Владимировне за точную постановку диагноза и эффективное лечение.
Григорий
Моя работа связана с компьютером, за которым я провожу 8 часов 5 дней в неделю. Острота зрения постепенно снижалась, использовал капли, которые рекомендовали в аптеке. По совету друга обратился за консультацией к офтальмологу. Врач после диагностики подобрал линзы, теперь зрение значительно лучше. Спасибо!
Юрий Николаевич
Вежливый, аккуратный и опытный специалист, рекомендую!
Анастасия
Справжній фахівець! Найпрофесійніший підхід з усіх, з ким я зтикалася, а досвід у мене великий...Олена Володимирівна спеціаліст і з дитячої, і з дорослої офтальмології. Турботлива і обізнана-таким має бути справжній лікар! Дуже допомогла,велике їй дякую! Тільки до неї!!!

• 1990 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького.

• Донецький медичний університет (Монотематичні курси);
  • Донецький медичний університет (ПАЦ);
  • Одеський НДІ ім. Філатова (Курси на робочому місці).

• Асоціація дитячих офтальмологів, EURETINA

Лікар-офтальмолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • обстеження та діагностика дітей та дорослих;
  • хірургічні втручання на очах та придатках ока.

Лікар-офтальмолог займається лікуванням захворювань

• Близорукість (Міопія);