Очний центр «Ясний погляд»

8.8
Хмельницький, Старокостянтинівське ш., 2/1б (ТЦ Агора)

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (038) 270-60-82 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний офтальмологічний кабінет Очний центр "Ясний погляд" займається діагностикой та лікуванням очних хвороб у дорослих та дітей. Пацієнтів консультує лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надає центр:

• консультація фахівця;
  • діагностика зору;
  • апаратне лікування очей;
  • вибір окулярів, контактних лінз.

Переваги приватного кабінету — високий рівень обслуговування, відсутність черг, якість лікування, доброзичливий та кваліфікований персонал. Сучасне обладнання, індивідуальний підхід гарантують пацієнтам гарний результат.

Очний центр "Ясний погляд" зручно розташований за адресою Старокостянтинівське шосе, 2/1-Б, (ТЦ Агора) поруч зупинка міського транспорту.

Обладнання

• Надсучасний комп'ютерний рефрактомет HUVITZ.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Очний центр «Ясний погляд», вартість послуг:

• Консультація офтальмолога з проведенням діагностики, рекомендаціями та з письмовим заключенням 250
  • Консультація офтальмолога з проведенням діагностики та рекомендаціями
  • Профогляд офтальмолога з письмовим заключенням
  • Огляд очного дна з широкими зіницями (оба ока)
  • Вимірювання внутрішньоочного тиску (оба ока)
  • Авторефрактометрія (оба ока)
  • Перевірка характера зору
  • Проба Ширмера (оба ока)
  • Лікувальний масаж повік (одне око)
  • Видалення одного стороннього тіла рогівки
  • Парабульбарна або підкон'юнктивальна ін'єкція
  • Підбір окулярів звичайний
  • Підбір окулярів складний
  • Підбір контактних лінз та первичне навчання
  • Промивання сльозо-носового канала
  • Курс апаратного лікування в залежності від діагноза та обсягу лікувальної програми

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Диана
22 квітня '18г.
С возрастом зрение ухудшилось. Нужно было подобрать более сильные очки. В этом глазном центре мне проверили зрение, и подобрали очки. Центр мне понравился. Здесь чисто, приятная атмосфера и толерантное отношение к каждому пациенту.
Полина
21 квітня '18г.
Когда уже не было сил носить очки, я решила подобрать линзы. С этой целью я обратилась в центр «Ясный погляд». Специалисты без труда смогли мне предложить несколько видов линз, я выбрала для себя оптимальный вариант. Благодарна за помощь.
Иван
05 квітня '18г.
Был на консультации в офтальмолога в центре «Ясный погляд». Мне все понравилось. Специалисты квалифицированные, стерильная чистота везде, возможна запись по телефону. Никаких тебе очередей и талончиков. Рекомендую.
Богдана
06 березеня '18г.
Були в очному центрі «Ясний погляд» на консультації у дитячого офтальмолога. Лікар оглянула дитину, призначила ефективне лікування. Клініка нам сподобалася, тут гарне ставлення до всіх пацієнтів.
Карина
14 лютого '18г.
Очний центр «Ясний погляд» я відвідала з метою промивання сльозо-носового каналу. Це чудова клініка з новітнім обладнанням та кваліфікованими фахівцями. З першого кроку видно, що тут стерильна чистота. Рекомендую без сумнівів.
22 січня '18г.
На жаль, у нашої дочки проблеми із зором. Консультуємося і підбираємо окуляри ми в клініці «Ясний погляд», яка надає широкий спектр якісних послуг. Нам тут все подобається. Персонал закладу може легко знайти спільну мову з дітьми.
Данил
20 січня '18г.
Несколько лет работы за компьютером стали причиной ухудшения зрения. Я обратился в центр «Ясный погляд» по совету сестры. Квалифицированные специалисты диагностировали проблемы со зрением, назначили лечение и подобрали очки. Спасибо огромное за помощь.
Владимир
20 березеня '17г.
Приятные и грамотные специалисты. Симпатичные и необычные оправы. Гуманные цены. Удобные график работы. Однозначно рекомендую!
Ася
23 січня '17г.
Дуже ввічливі та кваліфіковані спеціалісти!
+38 (038) 270-60-82 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Медичний центр "БоМед" надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг в області педіатрії, фізіотерапії. У клініці також приймають вузькі фахівці (гастроентерологи, кардіологи, неврологи, неонатологи, ортопеди, отоларингологи, пульмонологи, ендокринологи), є денний стаціонар.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т. Грушевського, 21в
6,8
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському є філією міжнародної мережі клінік. В медичному центрі виконуються діагностика, лікування та профілактика хвороб за напрямками педіатрія, гінекологія, отоларингологія, хірургія, урологія, дерматологія, проктологія, косметологія. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти першої та другої категорії.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 32/5
8,8
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.