Сторінка 2. Діагности в Хмельницькому

Олександр
Сподобалося, як Віктор Олексійович проводив обстеження. Серйозний, вдумливий і уважний лікар. Знайшов патологію, дохідливо пояснив мені, що це небезпечно, як лікується.
05 січня '17 г.
Виталий
Хороший специалист.
24 вересня '16 г.
Влада
Прекрасный доктор, разбирается и может все толково объяснить.
01 липня '16 г.
Тарас
После того, как побывал на диагностике у Надежды Владимировны, всем рекомендую этого УЗИ-диагноста. Она, на мой взгляд, лучше всех справляется со своими профессиональными обязанностями. Да и человек очень положительный. Советую.
18 лютого '17 г.
дмитришена світлана
Прекрасний спеціаліст,30 років пропрацювала в поліклініці, відповідальна, старана,професіонал,прекрасна людина.
11 травня '18 г.
Владимир
Был у него на диагностике, остался довольнім качеством и стоимостью услуг.
01 червеня '16 г.
Лікар-рентгенолог
Функціональний діагност спеціалізується на проведенні різних видів магнітно-резонанстної діагностики. Проводить магнітно-резонанстну томографіє головного/спинного мозків, шийного відділу, гіпофізу, хребетних відділів, молочних залоз, шийних судин. Вивчає стан внутрішніх органів, функціональну спроможність різних систем людського організму, виповнює діагностику, надає інформацію та роз’яснює отримані результати аналізів. Має вищу категорію з рентген-діагностики.
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Лікар-рентгенолог
Лікар займається діагностикою різних патологій внутрішніх органів і тканин за допомогою рентгенівського обладнання. Відмінно розбирається в фізіології, тому допомагає в постановці діагнозу багатьох захворювань (наприклад, виразкової хвороби, пухлин, пневмонії, переломів, туберкульозу).
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД органів черевної порожнини, нирок і наднирників, молочних залоз, щитовидної залози та печінки. Проводить магнітно-резонансну томографію підшлункової залози.
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 18 Б