Терещук Наталія Георгіївна

Дієтолог, Сімейний лікар
лікар першої категорії
Лікар першої категорії Терещук Наталія Георгіївна спеціалізується в області дієтології та сімейної медицини. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з ожирінням різного ступеня, метаболічним синдромом. Лікар займається лікуванням запальних захврювань органів грудної клітки, черевної порожнини, сечовидільної системи. Спеціалізується на корекції ваги за допомогою надання рекомендацій щодо правильного харчування, здорового способу життя.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)

Руслан
Були проблеми із зайвою вагою. Звернувся до Терещук, вона мені прописала індивідуальну дієту, рекомендації по фізичному навантаженню. Вже є перші позитивні результати. Продовжуємо працювати з доктором!
Вика
27 травня '16р.
Головные боли больше не беспокоят, и все благодаря Вам! Очень благодарна!

• 1993 р. — Житомирське медичне училище, спеціальність "Сестринська справа";
  • 2000 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2002 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - інтернатура зі спеціальності "Загальна практика-сімейна медицина";
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - спеціалізація зі спеціальності "Організація і управління охороною здоров'я";
  • 2014 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - спеціалізація зі спеціальності "Дієтологія".