Муштрук Ольга Юріївна

Дієтолог
лікар першої категорії
Лікар Муштрук Ольга Юріївна – дієтолог, досвід роботи 36 років. Лікар першої категорії розробляє індивідуальні схеми живлення з урахуванням особливостей людини. Проводить консультативні прийоми. Корегує харчування згідно захворювань пацієнту. Оцінює харчовий статус. Спеціалізується на сокотерапії та здоровому харчуванні школярів. Приймає участь у наукових конференціях, консультує видання. У своїй практиці використовує сучасні методики.

Юлія
Під час вагітності я набрала до 20 кг зайвої ваги.Які надовго засіли на моєму тілі у вигляді жирових відкладень.Я ходила в спортзал , але ніяк не могла втриматися наїстися чогось шкідливого, та ще й на ніч.Лікаря Ольгу Юрієвну Муштрук мені порадила моя хороша подруга у якої була схожа проблема.Разом із лікарем ми склали мені меню на тиждень , де дуло враховано мої харчрві вподобання і витрачені калорії за день.Разом із фізичним навантаженням здорове харчування дало свої плоди.Тепер мене навіть не впізнають мої знайомі.
Маргарита
До лікаря Муштрук Ольги Юрієвни я звернулася після сотні спроб скинути вагу самостійно.Я спробувала безліч дієт.Було і голодування і кефірні дієти і дієти по кольорам та групам крові.Все марно, лише нашкодила своєму здоровю.Коли звернулася до Ольги Юрієвни ми склали індивідуальний план харчуванння враховуючи кількість витрачених мною калорій за день.Поступово я стала втрачати вагу, і при цьому ніколи не відчувала себе голодною.

• 1979 р. - Московський медичний інститут;
  • 2002 р. - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупіка за спеціальністю дієтологія.

Курси

• 1991 р. - спеціалізація по рефлексотерапії, факультет післядипломної освіти Львівського державного медичного університету;
  • 1996 р. - спеціалізація по фізіотерапії, факультет післядипломної підготовки лікарів одеського державного медичного університету.

• Член Асоціації дієтологів України.