Дробна –Сас Ольга Мар’янівна

Педиатр
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням і лікуванням різних захворювань у дітей. Консультує з приводу правильного раціону харчування. Для кожного пацієнта в індивідуальному порядку складає графік щеплень. Лікує харчові отруєння, гастрит, цистит, ГРВІ, хронічний бронхіт, бронхіальну астму, пневмонію і контактний дерматит. У 2019 р. нагороджена грамотою за багаторічну сумлінну працю , почуття відповідальності та добросовісне відношення до роботи.

Вова Грач
Прийняли нас вчасно, підхід до дитини хороший, дитина відчувала себе комфортно. Огляд відбувся в повній мірі і на всі питання отримали відповідь, які нас цікавили. Рекомендації та препарати, ефективно допомогли. Рекомендую лікаря!
София Н.
Все відмінно, мені все сподобалося. Мені сподобалося. що вона достатня уважна, з призначеннями, прорахувала всі дози препаратів для тини, та детально пояснила коли який приймати. Хороший, кваліфікований лікар! Можу рекомендувати!
Леся
Дуже сподобалось ставлення до дитини. Уважний лікар, відповіла на всі запитання, пояснила про щепленя. Рекомендую!

• 2006 Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

Курси

• 2019р. УАП
  • 2019 третій «Міжнародний конгрес здоров’я дитини» Київ;
  • 2019р.Сучасна педіатрія з позиції доказової медицини;
  • 2019р.Школа УАП
  • 2019 Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування в педіатрії. Тренінг з спірометрії.