Бойчук Денис Віталійович

Педиатр
Викликати додому
Огляд – плановий, профілактичний, по захворюванню. Ведення дітей з наймолодшого віку. Вакцинація. Складання індивідуального графіку щеплень. Керується принципами доказової медицини, використовує в своїй практиці тільки сучасні та перевірені джерела інформації.
Вінниця вул. Соборна, 20

Наталія
Нам надзвичайно пощастило з сімейним лікарем!!! Донечка просто обожнює Дениса Віталійовича, син без остраху іде до лікаря, хоч раніше лікарів боявся страшенно. Дуже хороший та уважний лікар !
Дуже сподобався лікар, до дитини знайшов підхід . По більше б таких лікарів
Альона
Це саме той лікар, якому можна довірити здоров'я своєї дитини. Дуже тішусь, що моїх діток спостерігає саме він! Зажди мудрі поради щодо здоров'я дітей, завжди уважний до питань батьків
Світлана
Дуже привітний лікар, до дитини знайшов підхід одразу, в кінці огляду отримали цукерку з посмішкою пішли додому.

• ВНМУ ім. Пирогова, 2017
  • Інтернатуру за спеціальністю «Педіатрія» проходив на базі КНП «ВМКЛ «Центр матері та дитини».