Рентген кисти в Киеве — Днепровский район

Рентген кисти в 2 проекциях (прямая, боковая) 380 грн
Цифровой рентген обеих кистей в 1 проекции 560 грн
Рентгенографія кісті чи стопи (в 2-х проекціях) 250 грн
Рентгенографія обох кістей (пряма проекція) 250 грн
Киев пер. Строителей, 4 (новый выход из метро "Дарница")
м.Дарница13 6 м.Лесная44 9
Стас, 21 мая '18г.

• Рентген двух кистей в 1 проекции (прямая) 300
  • Рентген двух кистей в 2 проекциях (прямая, боковая) 520
  • Рентген кисти в 2 проекциях (прямая, боковая) 380
Киев ул. О. Туманяна, 3
м.Левобережная10 2 м.Дарница26 10
Андрій Валентинович, 16 апреля '18г.

Мені 62 роки. Записався в клініку «Аксімед» на прийом. Останні 4 місяці мене просто замучив артрит. Іноді напади болю були настільки сильними, що я не міг пальці на руках зігнути. Зрозуміло було, що потрібно йти до лікаря. Доктор дуже серйозно поставився до моєї проблеми. Зараз мені вже набагато краще. Лікування ще не закінчено, сподіваюся що дуже скоро зможу жити без болю!

• Цифровой рентген обеих кистей в 1 проекции 560
Сеть многопрофильных медцентров "Агапит"
Киев ул. Юрия Поправки, 14а (ул. Н. Лебедева)
м.Черниговская6 2 м.Дарница16 3
Ирина , 20 апреля '18г.