Центр-В, клініка на Пирогова

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Сучасний медичний заклад «Центр-В на Пірогова» понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих. Пацієнтов приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надає клініка:

• консультація фахівця;
  • спектральна діагностика органів;
  • виявлення та профілактичні дії проблем з голосом;
  • ендоскопія вуха, горла, носу;
  • сурдологія, виявлення хвороб середнього вуха;
  • кріотерапія;
  • фізіотерапія.

Переваги медичного центру - висококваліфікований персонал, сучасна апаратура, лікування різних хронічних ЛОР-патологій, комфортні умови.

Основна спеціалізація центру – комплексна діагностика та терапія захворювань ЛОР-органів. На території медичного закладу приймають профільні лікарі. Вони являються учасниками конференцій та форумів, що дозволяє розширювати кругозір та використовувати на практиці сучасні методики лікування.

Лікарі допомагають пацієнтам будь-якого віку. На території центру працюють профільні дитячі лікарі. До кожного маленького пацієнта підбирається індивідуальний підхід. Така методика дозволяє проводити лікування у комфортній для дитини атмосфері.

На території центру встановлено сучасне обладнання. На протязі 16 років клініка представляє комплексну допомогу. За усі роки роботи було повністю змінено обладнання. Сьогодні це сучасний медичний цент, який бореться з вродженими та придбаними порушеннями зі сторони ЛОР-органів.

Прийом проводять кваліфіковані лікарі. Вони у короткий термін проводять діагностику та лікування порушень будь-якої інтенсивності. Записатись на індивідуальний прийом можна по вказаним номерам телефонів. Профільні лікарі консультують згідно персональному графіку.

Центр-В, клініка на Пирогова, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування артерійї двох кінцівок
  • Дуплексне сканування артерійї кінцівки ( одна)
  • Дуплексне сканування вен однієї кінцівки
  • Дуплексне сканування вен двох кінцівок
  • Дуплексне сканування судин шиї
  • Нейросонографія (УЗД головного мозку дітей до 1 року )
  • УЗД суглобів, діти на ознаку гемартрозу ( колінні, плечові,гомілкові-ступеневі,кульшові)
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД м'яких тканин
  • УЗД сечового міхура і передміхурової залози трансректально
  • УЗД суглобів (один) ( колінні, плечові, лігтьові,гомілкові-ступеневі)
  • Дуплексне сканування судин шиї та голови
  • Трансторакальна ехокардіографія+доплер серця
  • УЗД молочної залози + регіонарні лімфатичні вузли
  • УЗД молочної залози + щитоподібної залози
  • Ще...
  • Реографічне обстеження (РЕГ)
  • Розшифрування ЕКГ
  • Холтер АТ
  • Холтер ЕКГ
  • Холтер АТ + Холтер ЕКГ
  • ЕКГ на дому в межах Вінниці
  • ЕКГ
  • Спірографія (спірометрія) з бронхолітиками
  • Спірографія (спірометрія) звичайна
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС)
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС) +Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Консультація лікаря алерголога (40хв)
  • Консультація лікаря - алерголога (30хв)
  • Ендоскопічна поліпектомія
  • Консультація лікаря гастроентеролога (60хв)
  • Консультація лікаря гастроентеролога (40хв)
  • Консультація лікаря гастроентеролога (30хв)
  • Консультація лікаря гематолога
  • Стернальна, люмбальна пункції
  • Консультація гінеколога ( без огляду) ( бесіда та експертиза заключень)
  • Консультація - бесіда гінеколога-ендокринолога без огляду
  • Консультація з питань контрацепції, без огляду
  • Консультація онко-гінеколога без огляду( бесіда та експертиза заключень)
  • Контроль ефективності лікування лікарем гінекологом
  • Прийом гінеколога (консультація, бімануальний огляд,огляд в дзеркалах,огляд молочних залоз, пальцеве дослідження прямої кишки ( жінкам старше 35 років), взяття мазків бак.скрін та цитологічних мазків (без вартості мазків))
  • Прийом гінеколог дівчата VIRGO (ректальний огляд, огляд молочних залоз,консультація)
  • Прийом гінеколога + УЗД, без вартості лабораторних досліджень
  • Прийом гінеколога дівчат virgo( огляд молочних залоз, УЗД абдомінальним датчиком принаповненному сечовому міхурі, консультація)
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - гусячі лапки
  • Консультація лікаря дерматовенеролога (до 30хв)
  • Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, к.мед.н. Наліжитого А.А.
  • Консультація лікаря дерматовенеролога (до 60хв)
  • Огляд дерматолога перед проведенням маніпуляцій
  • Консультація дерматолога, кандидати медичних наук, з дерматоскопією
  • Дермалайт (10 процедур)
  • Дермалайт (1 процедура)
  • Діагностика грибкової інфекції шкіри за допомогою лампи Вуда
  • Ще...
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В.(10 консультацій, 3 місяця)
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В. (15 хв)
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В. (30хв.)
  • Первинний консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В. (включає 2 консультації 50 хв + 30хв, загальні принципи здорового харчування+ основні групи продуктів і розмір порцій+ аналіз харчування+ рекомендації по модифікацї харчування і впровадження зд
  • Консультація алерголога-імунолога (60хв)
  • Консультація лікаря імунолога ( 30 хв)
  • Консультація лікаря імунолога (40 хв)
  • Консультація терапевта-інфекціоніста
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - 1см2
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - Т-зона
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - гусячі лапки, повіки верхні
  • Висновок логопеда
  • Заняття з лікарем- логопедом (30 хв) ( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д.)
  • Заняття з лікарем- логопедом (60 хв)( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д.)
  • Заняття з лікарем-логопедом 10 сеансів (30хв)( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д)
  • Занятя з лікарем логопедом з гарнітурою Forbrain
  • Консультація логопеда
  • Дихальна гімнастика
  • Консультація мамолога
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (120хв)
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (60хв)
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (90хв)
  • Баночний (30 хв)
  • Глибокотканий масаж Deep Tisse Massage (30хв)
  • Глибокотканий масаж Deep Tisse Massage (60хв)
  • Дитячий (від 5 років) (30хв)
  • Загальний масаж всього тіла(120хв)
  • Загальний масаж всього тіла(30хв)
  • Консультація лікаря - невролога
  • Консультація лікаря нефролога
  • Бесіда консультація лікаря до 30 хвилин
  • Консультація кандидата медичних наук Зінченко Д.О.
  • Консультація лор лікаря+відеоендоскопічнеспостереження
  • Консультація лор-онколога
  • Консультація Цебрик В.М., головного лікаря ПМП "Центр-В"
  • Контроль ефективності лікування Гол. Лікаря Цебрик В.М.
  • Консультація ЛОР лікаря (на англійській мові)
  • Консультація ЛОР лікаря
  • Бесіда консультація лікаря до 15 хв
  • Консультація лікаря - педіатра
  • Консультація лікаря-педіатра дитини першого місяця життя
  • Консультація лікаря- педіатра дитини до 1-го місяця життя на дому
  • Ізольоване видалення гемороїдального вузла
  • Видалення періанальних бахромок
  • Видалення періанальних канділом від 5шт.
  • Видалення періанальних канділом до 5шт
  • Висічення екстрасфінктерної нориці
  • Висічення куприкових ходів за Донатті
  • Висічення ректовагінальної нориці
  • Висічення трансфінктерної нориці
  • Геморойектомія за М.Морганом
  • Консультація психіатра
  • Консультація психолога (сімейна)
  • Консультація психолога (індивідуальна)
  • Консультація пульмунолога
  • Голкорефлексотерапія (1 сеанс)
  • Абітурієнт (консультація лор лікаря, хірурга, невролога,сімейного лікаря, ЕКГ)
  • Абітурієнт (консультація лор лікаря, хірурга, невролога,сімейного лікаря, ЕКГ, гінеколога)
  • Огляд перед вакцінацією (грип)
  • Консультація сімейного лікаря
  • Блокада плечового суглоба,пара сакральні,паравертебральні блокади,при плантарному фасциті( п‘яточна шпора)-ціна однієї процедури ( Дипроспан)
  • Параартикулярна та внутрішньосуглобова ін’єкція пролонгованих глюкокортикостероїдів місцевої дії, блокада ( Дипроспан)
  • Внутрішньовенне забезпечення до 20хвилин
  • Внутрішньовенне забезпечення від 20 хвилин до 40 хвилин
  • Внутрішньовенне забезпечення від 40 хвилин до 60 хвилин
  • Інтубаційний наркоз до 1 години
  • Інтубаційний наркоз за кожну наступну годину
  • Інтубаційний наркоз І категорія до 1 години
  • Інтубаційний наркоз І категорія за кожну наступну годину
  • Консультація лікаря травматолога
  • Консультація лікаря уролога
  • Ректальний огляд ( забір секрета простати на досліждення)
  • Взяття сечі катетером
  • Навенна лазеротерапія
  • УВЧ(1 сеанс)
  • Аудіотон
  • Ще...
  • Передопераційна розмітка варикозно розширених підшкірних вен під контролем УЗД
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з лазерною абляцією співустя без розрізів
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 1 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 2 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 1 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 2 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з лазерною абляцією співустя без розрізів
  • Консультація судинного хірурга
  • Склеротерапія 1 мл
  • Аспірація ліпосакція ліподистрофії (горбу)
  • Первинна хірургічна обробка ран 2 категорія складності
  • Первинна хірургічна обробка ран 1 категорія складності
  • Первинна хірургічна обробка ран 3 категорія складності
  • Зняття швів
  • Операція з приводу пахової грижі (грижесічення)
  • Абдомінопластика 1 категорія
  • Абдомінопластика 2 категорія
  • Абдомінопластика 3 категорія
  • Консультація лікаря - ендокринолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Кононенко
Мій перший візит до лікаря даного напрямку, рада що це була саме Світлана Яківна! Поділюся ходом свого прийому. Тривав він близько 45 хвилин. Огляд був детальний та кваліфікований. Лікар задавала багато запитань. Прийомом залишилася задоволена.
Ирина Р.
Все було комфортно. Лікар - хороший, розбиратися у своїй галузі. Намагається максимально багато розповісти. На своє питання, я отримала вичерпну відповідь. Всі нюанси було пояснено. Спеціаліст надзвичайний! Буду приходити ще!
Катерина
За декілька сеансів лікар вирішив проблему з якою я боролася цілий рік,без множинних списків з ліками. Однозначно рекомендую.
Катерина
Чудовий лікар. За декілька сеансів вирішив проблему з якою я боролася цілий рік. Однозначно раджу!!!
Тетяна
Федишена Тетяна Анатоліївна. Після першого прийому в цього педіатра ми її пацієнти назавжди! Завжди привітна до діток, ніколи не призначить агресивного лікування без потреби. Пам'ятає кожну дитину та історію лікування. Рекомендую!
Вікторія
Перший раз була в цьому закладі, мене турбував довготривалий кашель, лікар (отоларинголог) знайшов вірус, призначив лікування, кашель так і не проходив. В результаті в іншій лікарні назначили ренген і виявилось, що це не від вірусу кашель, а - пневмонія. На консультації, аналізи і лікування в центрі в витратила близько 1500 грн. Шкодую, що витратила свій час, кошти і довірила своє здоров'я цьому закладу.
Лікувала у нього гнійний отит, який виник внаслідок недостатньої обізнаності сімейного лікаря. Дуже задоволена результатом.
Наталия
Лечила гайморит у Владислава Васильевича. Болезнь прошла быстро без осложнений и побочных действий препаратов. Большое спасибо.
Кирилл
Отличный доктор. Быстро помог вылечить хронический ринит.
Андрій
Чудовий спеціаліст. Лікар з великої літери. Лікуємося у нього всією родиною.
Нина
Доктор внимательный и очень тактичный, провел необходимый осмотр и назанчил лечение, которое помогло мне избавиться от заболевания меньше, чем за неделю. Большое спасибо!
В мене великі сумніви, що хтось в нашому місці краще розуміється в ЛОР-спеціалізації ніж Ванда Анатоліївна. Крім великого досвіду та глибокого розуміння справи, Чистякова дуже поважно ставиться до кожного пацієнта. Молодим лікарям треба в неї багато чому повчитись!
Вікторія
Віта Володимирівна просто чарівниця! Спасибі їй величезне за розроблену для мене систему харчування і досягнуті результати. Мені не віриться, що вага дійсно почала знижуватися.
Рада, что еще остались нормальные врачи!
Олексій
Ванда Анатоліївна досвідчений ЛОР-лікар, інтелігентна жінка! Дружина моя у неї лікувалася, в захваті від уважного ставлення доктора і грамотно проведеного лікування. Навіть нема з ким порівняти – Чистякова поза конкуренцією!
Олена
Степанець дуже компетентний імунолог. Довго по кабінетах побігала, поки люди знаючі до нього порадили звернутися. Спасибі йому, ретельно вивчив історію моєї хвороби, аналізи, розвіяв усі мої страхи. Буду тепер у нього консультуватися при необхідності.
Иван
Щур хороший ЛОР-врач! Очень внимательный, тактичный и интеллигентный доктор, оказывающий медицинскую помощь в том числе основываясь на передовые методы лечения и эффективные лекарства.
Проводила обследование уха. Всем довольна!
Виталина
Хороший специалист, побольше б таких!
Віктор
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Карина
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Спасибо Евгении Андреевне за внимательное и профессиональное лечение! Побольше бы таких врачей - болеть бы некому было. Прекрасный ЛОР-врач!
Любов
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Анжелика
Сейчас лечу гайморит. Уже чувствую облегчение!
Василь
Три візиту протягом тижня і я вилікував хворобу, яка мучила мене майже місяць. Думаю це підтверджує високу кваліфікацію Махначова, для мене так точно. Відмінний ЛОР-лікар, знає свою роботу досконало.
Юлія
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Максим
У мене був кашель тривалий час. Потрапив на прийом до Валентині Миколаївні, по-моєму доктор компетентний. Брав ліки, які вона мені прописала, кашель десь за півтора тижні зник. Дякую!
Виолета
Оказывала помощь в лечении бронхиальной астмы. Хороший врач!
Степан
Только таким врачам можно доверять ребенка!
Поліна
Доброго дня. Звернулася до Андрія Андрійовича з дуже болючою для мене проблемою. Відгуки по лікуванню поки писати зарано, але сподобалося ставлення лікаря до пацієнта, пояснення їм суті проблеми, шляхів її вирішення. Терпляче відповів на всі питання.
Лідія Іванівна
Відгук буде простий, але зрозумілий всім. Як добре, що є такий лікар, який бореться за кожного пацієнта і переживає про результати лікування. Це в повній мірі відноситься до Тараса Ігоревича. Уклін йому від мене!
Ірина
Дуже вдячна Владиславу Васильовичу, позбавив мене гаймориту досить швидко. Уже кілька років, як я забула про це захворювання, звичайно я дотримуюся вказівки лікаря. Ще раз дякую!
Каждый год весной из-за аллергии мучаюсь с красными глазами, насморком. После обращения к Борису Антоновичу удалось добиться контролируемого состояния. Теперь я в курсе, как себя вести, какие лекарства употреблять, чтобы не обращать внимание на эту проблему. Спасибо!
Алла
Неоднократно обращались с малышом по поводу ОРВИ, бронхита.
Алла
Дмитрий Евгеньевич помог в сложной ситуации. Благодарна за все!
Лев
Неделю назад заболело ухо. Сразу обратился к врачу, уже на второй день боль стала намного меньше.
Олег
Тарас Игоревич подобрал хороший слуховой аппарат. Спасибо!
Андрей
Порадовал высокий уровень профессионализма.
Обращусь еще раз (если будет нужно). Всем довольна!
Валерий
Придерживаюсь рекомендациям, и обострения аллергии пока не было.
Ярослав
17 травня '16р.
У меня хронический тонзиллит. Доктор помогает мне уменьшить количество обострений.

Лікарі клініки Центр-В, клініка на Пирогова

Обрати фах
  • Невролог
  • Отоларинголог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.