Центр-В на вул. Пирогова

Вінниця (Ленінський район), вул. Пирогова, 3а

Години роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (043) 257-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Сучасний медичний заклад “Центр-В на Пірогова” понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих. Пацієнтов приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надає клініка:

• консультація фахівця;
  • спектральна діагностика органів;
  • виявлення та профілактичні дії проблем з голосом;
  • ендоскопія вуха, горла, носу;
  • сурдологія, виявлення хвороб середнього вуха;
  • кріотерапія;
  • фізіотерапія.

Переваги медичного центру - висококваліфікований персонал, сучасна апаратура, лікування різних хронічних ЛОР-патологій, комфортні умови.

Місцезнаходження - вул. Пірогова, 3-А.

Центр-В на вул. Пирогова, вартість послуг:

• Неврит слухового нерва
  • Ендоскопічне видалення аденоїдів
  • Ендоскопічне видалення поліпів носа
  • Промивання пазух носа
  • Видалення сірчаних пробок
  • Видалення стороннього тіла з носа
  • Видалення чужорідного тіла з вуха
  • Слухопротезування
  • Промивання пазух носа методом зозуля
  • Полипы в носу
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Віта Володимирівна просто чарівниця! Спасибі їй величезне за розроблену для мене систему харчування і досягнуті результати. Мені не віриться, що вага дійсно почала знижуватися.
Виктория
Рада, что еще остались нормальные врачи!
Олексій
Ванда Анатоліївна досвідчений ЛОР-лікар, інтелігентна жінка! Дружина моя у неї лікувалася, в захваті від уважного ставлення доктора і грамотно проведеного лікування. Навіть нема з ким порівняти – Чистякова поза конкуренцією!
Олена
Степанець дуже компетентний імунолог. Довго по кабінетах побігала, поки люди знаючі до нього порадили звернутися. Спасибі йому, ретельно вивчив історію моєї хвороби, аналізи, розвіяв усі мої страхи. Буду тепер у нього консультуватися при необхідності.
Иван
Щур хороший ЛОР-врач! Очень внимательный, тактичный и интеллигентный доктор, оказывающий медицинскую помощь в том числе основываясь на передовые методы лечения и эффективные лекарства.
Валентина
Проводила обследование уха. Всем довольна!
Виталина
Хороший специалист, побольше б таких!
Віктор
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Карина
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Спасибо Евгении Андреевне за внимательное и профессиональное лечение! Побольше бы таких врачей - болеть бы некому было. Прекрасный ЛОР-врач!
Любов
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Анжелика
Сейчас лечу гайморит. Уже чувствую облегчение!
Василь
Три візиту протягом тижня і я вилікував хворобу, яка мучила мене майже місяць. Думаю це підтверджує високу кваліфікацію Махначова, для мене так точно. Відмінний ЛОР-лікар, знає свою роботу досконало.
Юлія
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Максим
У мене був кашель тривалий час. Потрапив на прийом до Валентині Миколаївні, по-моєму доктор компетентний. Брав ліки, які вона мені прописала, кашель десь за півтора тижні зник. Дякую!

Лікарі клініки Центр-В на вул. Пирогова

• Терапевт
  • Терапевт на вакцинацію
очистити
+38 (043) 257-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Многопрофильный лечебно-диагностический комплекс "Центр-В на Ющенко" существует более 16 лет, оказывает медицинские услуги по 14 направлениям.
Вінниця вул. Соборна, 92
Спеціалізований медичний косметологічний центр “МедЕстет” займається лікуванням та послугами в сфері косметології, дерматології та краси. До штату входять лікарі першої категорії кваліфікації.
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр “Медівін” створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр “Статус” пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00