Прусська Оксана Михайлівна

Алерголог
Лікар вищої категорії Прусська Оксана Михайлівна спеціалізується в області алергології. Проводить консультацію пацієнтів, надає вичерпну інформацію стосовно іх здоров’я та можливих наслідків хвороби. Взяття алергопроб дозволяє поставити правильний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Лікує алергію на поверхні шкіри, слизових оболонках, а також бронхіальну астму та набряк легенів. При лікуванні практикує медикаментозну терапію задля зниження симптомів алергії, та лікування супутних патологій. Надає консультацію після одужання пацієнта з метою попередження повторних захворювань.

Карина
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Виолета
Оказывала помощь в лечении бронхиальной астмы. Хороший врач!
Катерина
Лікар,великий професіонал!Володіє сучасними методами алергодіагностики та лікування!

• 1991 р. - Одеський національний медичний університет, педіатричний факультет;
  • 1992 р. - Інтернатура на базі Першої дитячої поліклініки Комсомольського району м. Херсон.