Прусська Оксана Михайлівна

25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Прусська Оксана Михайлівна спеціалізується в області алергології. Проводить консультацію пацієнтів, надає вичерпну інформацію стосовно іх здоров’я та можливих наслідків хвороби. Взяття алергопроб дозволяє поставити правильний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Лікує алергію на поверхні шкіри, слизових оболонках, а також бронхіальну астму та набряк легенів. При лікуванні практикує медикаментозну терапію задля зниження симптомів алергії, та лікування супутних патологій. Надає консультацію після одужання пацієнта з метою попередження повторних захворювань.
Записатися на прийом

Вінниця вул. Келецька, 99б

Відгуки пацієнтів

Карина
06 вересня '16р.
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Виолета
24 липня '16р.
Оказывала помощь в лечении бронхиальной астмы. Хороший врач!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1991 р. - Одеський національний медичний університет, педіатричний факультет;
  • 1992 р. - Інтернатура на базі Першої дитячої поліклініки Комсомольського району м. Херсон.