Центр-В - мережа медичних центрів

Мережа медичних центрів "Центр-В" надає допомогу дорослим та дітям при захворюваннях органів слуху. В установах також можна записатися на консультацію до терапевта, педіатра, невролога, флеболога, алерголога, кардіолога, дерматовенеролога та інших фахівців.

Послуги, якими можна скористатися в мережі медичних центрів "Центр-В":

• консультація дитячого та дорослого отоларинголога;
  • консультація інших вузьких спеціалістів;
  • функціональна діагностика організму;
  • ультразвукове дослідження внутрішніх органів;
  • пневмомасаж барабанних перетинок;
  • лікування хронічних ЛОР-захворювань;
  • лазерна корекція нижніх носових раковин;
  • підбір та налаштування слухового апарату;
  • аудіометрія;
  • видалення стороннього тіла з носа та вуха;
  • фотодинамічна терапия слизової глотки, вуха, носа;
  • електрофорез;
  • кріотерапія обличчя;
  • дерматоскопія;
  • видалення судинної сіточки лазером;
  • лабораторні аналізи;
  • біоревіталізація;
  • контурна пластика губ та інші.

Головні переваги медичних центрів — сучасне обладнання, використання новітніх методик діагностики та лікування ЛОР-захворювань, кваліфікований персонал, комфортні умови для перебування пацієнтів.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
  • Отзывы
  • Врачи
  • Акции
  • Предложения

Центр-В - мережа медичних центрів, цены на услуги:

• Суточное мониторирование артериального давления 150
  • Холтеровское (суточное) мониторирование ЭКГ 310
  • Электрокардиография (ЭКГ) 110
  • Реографическое обследование (РЭГ)
  • Спірографія (спірометрія) з бронхолітиками
  • Дуплексне сканування вен кінцівки 260
  • Дуплексное сканирование сосудов шеи
  • УЗИ суставов, дети на признак гемартроза ( коленные, плечевые, голеностопные, тазобедренные)
  • Контрольное УЗИ
  • УЗИ органов малого таза
  • УЗИ мягких тканей
  • УЗИ мочевого пузыря и предстательной железы трансректально
  • Дуплексное сканирование сосудов шеи и головы
  • Трансторакальная эхокардиография+доплер сердца
  • УЗИ молочной железы + регионарные лимфатические узлы
  • УЗИ щитовидной железы + регионарные лимфатические узлы
  • Еще...
  • Нейросонография (УЗИ головного мозга детей до 1 года)
  • Видеоэзофагогастродуоденоскопия (ВЭГДС)
  • Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Беседа консультация врача до 30 минут
  • Пневмомасаж барабанних перетинок(1 сеанс)
  • Удаление инородного тела из носа от 220
  • Промивання ДПН методом переміщення рідин от 220
  • Висновок логопеда
  • Консультація лікаря - педіатра
  • Консультація педіатра дитини до 1-го місяця на дому 660
  • Абітурієнт (консультація лор лікаря, хірурга, невролога,сімейного лікаря, ЕКГ)
  • Фонофорез
  • УВЧ(1 сеанс)
  • Гірудотерапія (1шт)
  • Фізіотерапевтичний комплекс от 110
  • Сольова інгаляція 110
  • Блокада плечового суглоба,пара сакральні,паравертебральні блокади,при плантарному фасциті( п‘яточна шпора)-ціна однієї процедури ( Дипроспан)
  • Транспорті витрати на виїзд ( до 10 км)
  • Внутрішньом'язова ін'єкція от 70
  • Перебування в палаті от 700
  • Консультація лікаря кардіолога
  • Ендоскопічна поліпектомія
  • Голкорефлексотерапія (1 сеанс)
  • Консультація терапевта-інфекціоніста
  • Консультація мамолога
  • Консультація лікаря нефролога
  • Консультація лікаря алерголога (40хв)
  • Консультація лікаря - невролога
  • Консультація лікаря - ендокринолога
  • Консультація алерголога-імунолога (60хв)
  • Консультація лікаря гематолога
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В.(10 консультацій, 3 місяця)
  • Консультація лікаря дерматовенеролога (до 30хв)
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - гусячі лапки
  • Плазмоліфтинг обличчя 1 340
  • Зони епіляції обличчя от 200
  • Зони епіляції рук от 260
  • Еще...
  • Консультація гінеколога ( без огляду) ( бесіда та експертиза заключень)
  • Експертна кольпоскопія лікарем онко-гінекологом з друкуванням відеопротоколу
  • Введення ВМС та система Мирена ( без вартості системи) 500
  • Видалення ВМС та система Мирена ( без вартості системи) 200
  • Видалення поліпів шийки матки радіохвиольовим методом та кюретаж порожнини матки під місцевим знеболенням 1 700
  • Видалення та санація ретенційних кіст шийки матки ( включає знеболення, видалення радіохвильовим методом) 400
  • Бужування цервікального каналу при стенозах та атрезіях (включає знеболення) 600
  • Лікування ендометріозу от 440
  • Медикаментозний аборт 2 400
  • Консультація лікаря уролога
  • Інстиляція сечового міхура 140
  • Цистоскопія (операція-ендоскопічні обстеження сечового міхура ) 5 500
  • Ізольоване видалення гемороїдального вузла
  • Передопераційна розмітка варикозно розширених підшкірних вен під контролем УЗД
  • Консультація лікаря травматолога
  • Аспірація ліпосакція ліподистрофії (горбу)
  • Первинна хірургічна обраобка ран от 550
  • Перев’язки після хірургічних, урологічних та проктологічних операцій 2 кат.складності 275
  • Консультація психолога (сімейна)
  • Консультація психіатра
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (120хв)
  • Масаж діти від 1 року до 10 років (10 сеансів) 2 570
  • Масаж передміхурової залози (10 сеансів) 1 100
  • Пластика крайньої плоті 5 000
  • Консультація сексопатолога (1,5 годин) нет 880
  • Внутрішньовенне анестезіологічне зачбезпечення від 20 хв. до 45 хв. 1 500
  • Кінезіотейпінг для дорослих та дітей кожен наступний сегмент ( без матеріалу) 85
  • Консультація пульмонолога 500

Отзывы и оценки клиники

Ірина
Хочу ще раз подякувати Вам, Філюк Віта Миколаївна, за те, що вилікували гострий отит, за нескінченну доброту, турботу і тепле відношення до мене. Ви чудовий, порядний лікар, найкращий спеціаліст і хороша людина. Ви лікар, який дійсно любить свою роботу і хочете допомагати людям. Від душі Вам бажаю здоров'я і вдячних пацієнтів. З повагою, Ваш пацієнт Петрук І. О.
Святослава
Дуже дякую лікарю Зарезенко Тетяні Павлівні за високий професіоналізм,майстерність,від- повідальність,доброту,людяність. Бажаю лікарю міцного здоров'я, успіхів завжди і в усьому. Многіі літа!
Вероніка
Зауважень до роботи немає
Леся
Хочу подякувати усій команді "центру В" без винятку . Професіоналізм , людяність , чуйне ставлення - це все про колектив центру . Безпосередньо вдячна нашому лікуючому і оперуючому лікарю Махначову Максиму Владиславовичу . Лікар з великої літери і просто прекрасна людина ! Оперували двох діток , була проведена обидвом аденотомія і тонзилектомія . Все пройшло чудово і діти нарешті нормально дихають .
Квасніцька Олена Валеріївна
Величезна подяка лікарю Філюк В.М., яка за час лікування мого сина відрекомендувала себе якнайкраще - це поєднання професіоналізму та людяності. Щиро зичу їй здоров*я й наснаги в подальшій роботі!
Лариса
Щиро вдячна за прекрасне обслуговування у вашій клініці. Особливу подяку висловлюю лікарю Золотаренку Андрію Васильовичу. Ви лікар від Бога. Вдячна Вам за увагу, людяність, компетентність і високий професіоналізм під час прийому.Хотілося б, щоб побільше було таких справжніх висококваліфікаційних лікарів. Тепер раджу усім звертатися у цю клініку.
Анатолій
Щиро дякую лікарю, Осадчому Андрію Васильовичу, за його професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів, що в нас час дуже важливо. Даним мед. закладом користується вся моя сім'я, дуже задоволені і тому рекомендуєм усім. Дякуєм за вашу працю.
Дмитро
Здравствуйте! Хочу поблагодарить персонал Центра В ! Большое вам СПАСИБО! Месяц назад в Центре делали операцию всё было на высоком уровне т. к. сам медик! Рекомендую Всем! Особенно хочу поблагодарить врача Осадчий А.В. и его помощницу Танечка! Вы просто умнички!Еще раз Большое Спасибо!
Дуже рада,що звернулась до хірурга Осадчого Андрія Васильовича. Професіонал своєї справи,акуратний,уважний,з почуттям гумору.Дякую за вашу працю
Оля Ігнатів
Чудова клініка, чудовий ,привітний та турботливий персонал. Окрема подяка лікарю Осадчому Андрію Васильовича. Лікар з золотими руками. Дякую за консультацію та проведену операцію.(такого привітного ставлення я ще не зустрічала в жодній клініці). Буду рекомендувати усім знайомим.
Татуревич Микола
Нещодавно оперувавя у цій клініці: ендоназальна ендоскопічна мікрогайморотомія, септопластика, вазотомія. Вдячний усьому персоналу. Лікарі справжні професіонали, медсестри чуйні та добрі. Отримав якісну передопераційну консультацію та професйне її виконання. Окреме Велике дякую лікурю Махначову Максиму Владиславовичу. Його чуйне відношення, підхід до кожного пацієнта та професіоналізм відчувається при кожному прийомі. Побільше б таких людей в медзакладах. Клїніка Центр-В сподобалась, рекомендую.
Володимир
По рекомендаціям друзів звернувся в клініку до проктолога Осадчого Андрія Васильовича, чудовий лікар. Страждав декілька років від гемороя та тріщин. В клініці було проведено професійну консультацію та оперативне втручання. Дякую Андрій Васильович, буду Вас рекомендувати.
Оля
Нещодавно оперувалась у цій клініці, вдячна усьому персоналу, слава Богу що наважилась бо мучилася з хронічним насмарком 25 років, лікарі справжні професіонали а медсестрички чуйні та добрі, окреме дякую Максиму Владиславовичу.
Кононенко
Мій перший візит до лікаря даного напрямку, рада що це була саме Світлана Яківна! Поділюся ходом свого прийому. Тривав він близько 45 хвилин. Огляд був детальний та кваліфікований. Лікар задавала багато запитань. Прийомом залишилася задоволена.
Ирина Р.
Все було комфортно. Лікар - хороший, розбиратися у своїй галузі. Намагається максимально багато розповісти. На своє питання, я отримала вичерпну відповідь. Всі нюанси було пояснено. Спеціаліст надзвичайний! Буду приходити ще!
Велика подяка всьому колективу, особливо Валентині Миколаївні.
Катерина
За декілька сеансів лікар вирішив проблему з якою я боролася цілий рік,без множинних списків з ліками. Однозначно рекомендую.
Катерина
Чудовий лікар. За декілька сеансів вирішив проблему з якою я боролася цілий рік. Однозначно раджу!!!
Богдана
Проходила тут процедуру кріотерапію обличчя, результат вражаючий! Дуже задоволена вибором клініки та спеціалістом який зі мною прцював.
Владислава
Центр-В те що треба для комплексного лікування. Широкий штат лікарів дозволяє в одному місці лікувати все. Ні зайвих черг, ні нервів, ця клініка саме те що треба людині яка цінує свій час та гроші.
Роман
Досить довгий час не міг зрозуміти на що саме у мене алергія, до поки не прийшов у Центр-В до алерголога. Пройшов усі дослідження, виявили алерген на пилового кліща. Навіть лікування є, зараз уже закінчую курс. Дякую Богу, що знайшов тут толкового спеціалісту.
Володимир
Нещодавно став клієнтом Центр-В. Приємно вражений професійністю, толерантністю, відповідальністю керівництва, лікарів та медичних сестер закладу. Щира Вам вдячність!
Катерина
Лікар,великий професіонал!Володіє сучасними методами алергодіагностики та лікування!
Тетяна
Федишена Тетяна Анатоліївна. Після першого прийому в цього педіатра ми її пацієнти назавжди! Завжди привітна до діток, ніколи не призначить агресивного лікування без потреби. Пам'ятає кожну дитину та історію лікування. Рекомендую!
Тетяна
Найкращий лікар, що мені траплявся у Вінниці.
Соня
В Центрі-В працює класний алерголог, я кажу про Оксану Михайлівну. Вона чуйна та турботлива до пацієнтів, завдяки ній я краще переношу сезонні прояви алергії.
Зверталась до лор-лікаря Філюк В. М., сподобалось відношення, лікування ефективне, лікар підбирає методику лікування індивідуально, зважаючи мої проблеми з вухом. Вдячна та рекомендую.
А я неодноразово робила в Центрі-В ультразвукове дослідження. Я задоволена сервісом, все чистеньке та гарно організоване, тут працюють чуйні та люб'язні люди.
Юлія
Після відвідування дитячого садка імунітет у дочки знизився. Постійні ангіни лікували нам спеціалісти в Центрі-В. Лікування завжди було ефективним. Ми продовжуємо спостерігатися в даному закладі.
Илона
Рекомендую всем Центр-В, у кого бывают проблемы с ЛОР-органами. Я неоднократно сюда обращалась, лечение всегда было успешным. Врачи не назначают лишних процедур и лекарств. Здесь действительно заботятся о пациентах.

Врачи клиники Центр-В - мережа медичних центрів

Цебрик Валентина Миколаївна