Степанець Сергій Олександрович

Імунолог
Лікар вищої категорії Степанець Сергій Олександрович спеціалізується в області імунології. Надає повну консультацію з приводу порушень та хвороб імуної системи організму людини. Займається попередженням та лікуванням простудних захворювань, захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, герпетичних інфекції, захворювань шкіри та хвороб шлунково-кишкового тракту. За допомогою імунологічних досліджень виявляє первинні та вторинні імунодефіцитні стани пацієнта та проводить їх лікування. Взяття маркерів аутоімунних захворювань дозволяє поставити точний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Займається дослідженням імунних порушень при онкології та після хімічних отруєнь.

Андрій
Чудовий спеціаліст. Людина на своєму місці.
Олена
Степанець дуже компетентний імунолог. Довго по кабінетах побігала, поки люди знаючі до нього порадили звернутися. Спасибі йому, ретельно вивчив історію моєї хвороби, аналізи, розвіяв усі мої страхи. Буду тепер у нього консультуватися при необхідності.

• У 1999 році закінчив Вінницький державний медичний університет ім.М.І.Пирогова за спеціальністю лікувальна справа
  • У 2000-ному році проходив інтернатуру за спеціальністю терапія
  • У 2001-му році пройшов спеціалізацію за фахом "клінічна імунологія"
  • У 2006 році спеціалізація по "клінічної біохімії"
  • У 2010 році пройшов спеціалізацію по "кардіології"
  • З 2009 - аспірантура
Схожі спеціалісти:
Клинический иммунолог, детский иммунолог, аллерголог взрослый и детский, терапевт