Чистякова Ванда Анатоліївна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії Чистякова Ванда Анатоліївна спеціалізується в області отоларингології. Проводить повну консультацію стосовно стану та можливих відхилень в органах вухо-горло-ніс. Має значний досвід в процедурах видалення сторонніх тіл та предметів з вуха та носа. Займається дослідженнями гостроти слуху у пацієнтів з різними слуховими вадами, при цьому використовую спеціальний пристрій - камертон. Окрім того, практикує продування вуха та промивання носа у разі виникнення інфекційних хвороб. Надає консультацію після проведеного лікування з можливістю проходження профілактичних заходів.
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8

В мене великі сумніви, що хтось в нашому місці краще розуміється в ЛОР-спеціалізації ніж Ванда Анатоліївна. Крім великого досвіду та глибокого розуміння справи, Чистякова дуже поважно ставиться до кожного пацієнта. Молодим лікарям треба в неї багато чому повчитись!
Олексій
Ванда Анатоліївна досвідчений ЛОР-лікар, інтелігентна жінка! Дружина моя у неї лікувалася, в захваті від уважного ставлення доктора і грамотно проведеного лікування. Навіть нема з ким порівняти – Чистякова поза конкуренцією!
Виталина
Хороший специалист, побольше б таких!

• В 1980 г. - окончила Винницкий медицинский институт;
  • В 1981 г. - интернатура по оториноларингологии.