Чистякова Ванда Анатоліївна

Отоларинголог
36 років досвіду
Консультація 180 грн.
Лікар вищої категорії Чистякова Ванда Анатоліївна спеціалізується в області отоларингології. Проводить повну консультацію стосовно стану та можливих відхилень в органах вухо-горло-ніс. Має значний досвід в процедурах видалення сторонніх тіл та предметів з вуха та носа. Займається дослідженнями гостроти слуху у пацієнтів з різними слуховими вадами, при цьому використовую спеціальний пристрій - камертон. Окрім того, практикує продування вуха та промивання носа у разі виникнення інфекційних хвороб. Надає консультацію після проведеного лікування з можливістю проходження профілактичних заходів.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (043) 265-44-90 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8

Відгуки пацієнтів

17 лютого '17р.
В мене великі сумніви, що хтось в нашому місці краще розуміється в ЛОР-спеціалізації ніж Ванда Анатоліївна. Крім великого досвіду та глибокого розуміння справи, Чистякова дуже поважно ставиться до кожного пацієнта. Молодим лікарям треба в неї багато чому повчитись!
Олексій
09 жовтня '16р.
Ванда Анатоліївна досвідчений ЛОР-лікар, інтелігентна жінка! Дружина моя у неї лікувалася, в захваті від уважного ставлення доктора і грамотно проведеного лікування. Навіть нема з ким порівняти – Чистякова поза конкуренцією!
Виталина
14 вересня '16р.
Хороший специалист, побольше б таких!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• В 1980 г. - окончила Винницкий медицинский институт;
  • В 1981 г. - интернатура по оториноларингологии.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, Слухопротезист