Параджанова Світлана Яківна

Невролог
Лікар спеціалізується на лікуванні неврологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, КТ, МРТ, дуплексне сканування судин шиї та головного мозку. Лікує хронічну нейропатичну біль, невралгію, вегетосудинну дистонію, розсіяний склероз, наслідки черепно-мозкових травм та інсультів.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 3 А

Кононенко
Мій перший візит до лікаря даного напрямку, рада що це була саме Світлана Яківна! Поділюся ходом свого прийому. Тривав він близько 45 хвилин. Огляд був детальний та кваліфікований. Лікар задавала багато запитань. Прийомом залишилася задоволена.
Ирина Р.
Все було комфортно. Лікар - хороший, розбиратися у своїй галузі. Намагається максимально багато розповісти. На своє питання, я отримала вичерпну відповідь. Всі нюанси було пояснено. Спеціаліст надзвичайний! Буду приходити ще!
Лариса
Ми потрапили до Світлани Яківни по рекомендації інших клієнтів .Я дуже задоволена ,що мою матусю лікує - як гарний фахівець так і чудова людина .Дуже ми її вдячні .
Виктор
Очень квалифицированный специалист ,советую всем. Качественно и профессионально делает свою работу .