Клініки нефрології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі нефрологи
Консультація лікаря нефролога 330 грн
Консультація лікаря нефролога 450 грн
Консультація нефролога 400 грн
Знайдено 9 клінік

От имени нашей семьи хотим поблагодарить персонал клиники "София" за качественное обслуживание. Несмотря на выходной день, было проведено УЗД на дому. Вежливый, внимательный доктор Наталия Генадьевна, настоящий профессионал своего дела. Обследование проведено на высшем уровне, всё доступно разложено по полочкам. Обязательно будем обращаться еще. Всего Вам самого наилучшего!!!
Міла
Хороший центр, ніяких нарікань , рекомендую
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.
Центр-В
Вінниця, вул. Пирогова, 3 А
7,3
Вінниця, вул. Київська, 5
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
  • Лікування пієлонефриту
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини «ВінАльфаМед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
4,3
Вінниця вул. Першотравнева, 27 (пов. 3)
Приватний урологічний кабінет спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нирок та сечостатевої системи методами традиційної та народної медицини.
Працює з
Пн: 09:00-12:00 Вт: 14:00-18:00 Ср: 09:00-12:00 Чт: 14:00-18:00 Пт: 09:00-12:00