Шевченко Тарас Ігорович

Отоларинголог, Слухопротезист
Лікар Шевченко Тарас Ігорович спеціалізується в області отоларингології та слухопротезування. Надає повну консультацію стосовно якості та гостроти слуха пацієнта, виявляє причини погіршення слуха та рекомендації щодо його відновлення. Займається лікуванням хвороб вуха, горло, носа, включаючи травми, гематоми, абсцеси носової перегородки. Окремим видом діяльності є слухопротезування, що має на увазі дослідження слухових вад та, враховуючи їх, правильний підбір слухового апарату. Практикує бінауральне слухопротезування, що істотно полупшує функцію ототопики та відкидає потребу в посиленні звуку при звертанні до пацієнта.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 3 А

Яна
Огромное спасибо Тарасу Игоревичу за его помощь! Дедушка очень доволен установленным слуховым аппаратом. Шевченко после диагностики предложил нам бинауральное слухопротезирование, объяснил преимущества именно такого метода. Результатом очень довольны как мы, так и дедушка.
Лідія Іванівна
Відгук буде простий, але зрозумілий всім. Як добре, що є такий лікар, який бореться за кожного пацієнта і переживає про результати лікування. Це в повній мірі відноситься до Тараса Ігоревича. Уклін йому від мене!
Олег
Тарас Игоревич подобрал хороший слуховой аппарат. Спасибо!

• 2005 році закінчив ККЕП
  • 2009р. закінчив ПУСКУ

Курси

• 2013 г. Киев. Спеціалізований семінар «Ера нових технологій слухопротезування»
  • 2014 г. Киев. Курси по аудіології «Інститут оториноларингології ім. проф. А.С.Коломійченко Академія медичних наук України»