Лікування зуба мудрості в Києві (метро Васильківська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Васильківська
Лікування зуба мудрості «Клуб 32, стоматологическая клиника» 880 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Виталий
Отличная клиника! Лечил каналы, ставил коронки - всё супер!
Виталий
Отличная клиника! Сделали все снимки, написали подробный план лечения, всё сделали в обещанные сроки. Отличные специалисты, рекомендую.
Наталія
15 хвилин лікар та медсестра пробували включити комп'ютер, щоб зробити знімок. Трогаючи процесор, провода, мишку, цими ж руками в перчатках, лікар Лукашук І.С. почала лізти до рота. Коли я попросила її цього не робити, прозвучала фраза: "Если Вы сомневаетесь в стерильности нашей клиники - можете у нас не лечиться". Більше і не буду. Іншим - також не рекомендую.
Анастасия
Сегодня(07.05.17,воскресение) надо было срочно сделать ортопантомограмму,искали по всему Киеву. И только Клуб 32 ответили! Очень понравилась девушка на ресепшне.По телефону рассказала как доехать до клиники удобным для меня способом.Когда попала в клинику, радушно встретила,сразу все рассказала,показала,объяснила. При учете моей дентофобии,я не испытала ни малейшего страха! Все очень чистенько и профессионально.Очень советую!
4,3
Київ вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м.Васильковская 28 7 м.Выставочный центр 25 8 м.Ипподром 25 11
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.

Лікування зуба мудрості в лікарнях в інших районах Києва

Спеціалізована клініка "Profident" надає своїм пацієнтам допомогу при самих різних зубних патологіях. Пріоритети медичного центру — впровадження сучасних методик за адекватну ціну.
  • Лікування карієсу зуба мудрості 750
Київ вул. Гоголівська, 39
м.Лукьяновская 17 5 м.Университет 27 11 м.Площадь Независимости 37 15
Спеціалізований медичний центр "Бремен" - це німецька стоматологічна клініка, яка гарантує європейську якість за вітчизняну ціну. Всі матеріали, використовувані в роботі, закуповуються безпосередньо у зарубіжних постачальників, що гарантує їх якість.
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська 23 4 м.Оболонь 18 3