Клініки в Києві (метро Берестейська)

Фармакопунктура з голкорефлексотерапією (1 сеанс) 370 грн
Консультація мамолога 720 грн
Знайдена 31 клініка

Сб Нед Цілодобово
Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Замучили проблемы с кожей на лице. По совету родственников обратилась к Елене Васильевне. Замечательный специалист! Назначила комплекс процедур, поддерживающую терапию. Уже сейчас выгляжу в разы лучше и планирую продолжить лечение у этого прекрасного доктора.
Київ вул. Огуречна, 69 / вул. Івана Виговсього, 3
м.Нивки м.Святошин м.Берестейская
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
  • Іммедіат протез (акрил) - (метелик) - до 3-х зубів 2 190
  • Іммедіат протез (нейлон) - (метелик) - до 3-х зубів 2 490
  • Іммедіат протез (БДП) - (метелик) - до 3-х зубів 3 200
  • Частково знімний, м'який протез до 10 зубів з врахуванням зубів Yamahachi (нейлон) 6 500
  • Частково знімний, м'який протез до 10 зубів з врахуванням зубів Yamahachi (акриловий) 5 380
8,2
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Гірудотерапія (5 зон) 350
  • Гірудотерапія (1 додаткова зона) 70
  • Консультація невропатолога 350
  • Консультація дерматолога 550
  • Консультація кардіолога 550
Київ вул. Н. Василенко, 7
м.Берестейская 17 5 м.Нивки 27 6 м.Шулявская 31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • Бужування цервікального каналу 850
  • Післяопераційний супровід лікаря 500
  • Розтин абсцесу бартолінової залози (без вартості анестезії і операційного пакету) 4 500
  • Паравертебральна блокада (1 процедура) 600
  • Гіменопластика (без вартості анестезії і операційного пакету) 8 000
Працює з
Вт: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 6 м.Политехнический институт 20 3 м.Берестейская 27 9
Стоматологічна клініка «Буров Клінік» розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
  • ML - Акриловий протез (повний) 1 щелепа 8 400
  • ML - Акриловий протез на імплантах 1 щелепа (платформа не включено) 9 500
  • ML - PMMA + лита балка (супраструктури не включено) 44 000
  • ML - PMMA протез (супраструктури не включено) 20 500
  • ML - Акриловий протез + лита балка (супраструктури не включено) 39 800
Київ пр-т Перемоги, 63б
м.Нивки 14 6 м.Берестейская 10 6
Спеціалізована клініка "DenTectum" - це центр стоматології, в якому можна отримати повний спектр стоматологічних послуг. Фахівці клініки застосовують в практиці все інноваційні стоматологічні методики.
  • Консультація стоматолога 320
  • Операція видалення зуба мудрості от 1 900
  • Консультація стоматолога от 3 500
  • Консультація стоматолога 1 000
  • Консультація дитячого ортодонту (з брекетів) 300
Київ вул. Миколи Шпака, 3
м.Берестейская 11 11 м.Шулявская 16 4 м.Дорогожичи 31 10
Медичний центр клінічної неврології та нейрореабілітації "ДНС" спеціалізується в області діагностики і лікування патологій нервової системи інноваційними технологіями та авторськими методами
  • Ефективна діагностика і лікування сколіозу
  • Лікування наслідків перенесених інсультів головного і спинного мозку
  • Лікування наслідків черепно-мозкових травм
  • Лікування наслідків спінальних травм
  • Лікування хронічних судинно-мозкової недостатності
Київ вул. Максима Берлінського, 9
м.Сырец 12 10 м.Дорогожичи 12 4 м.Берестейская 37 8
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
  • Консультація практичного психолога 600
  • Консультація кандидата психологічних наук 840
  • Консультація лікаря психологічних наук 1 200
  • Консультація лікаря психологічних наук, професора 1 500
Київ просп. Берестейський, 65
м.Берестейская 5 м.Нивки 5
Медичний центр Healthy&Happy на просп. Берестейскому – це багатопрофільний медичний центр для чоловіків та жінок. Ми надаємо тут медичні послуги, як первинної медичної допомоги (терапевт), так і спеціалізовані медичні послуги з акушерства і гінекології, хірургії, неврології, лабораторної та інструментальної діагностики для дорослих.
  • Консультація гінеколога 720
  • Консультація гастроентеролога 720
  • Консультація гінеколога 820
  • Консультація дерматолога 743
  • Консультація дерматолога 743
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку!
  • Протез з гвинтовою фіксацієй з дугой Vision lign на каркасе Bio HPP CAD/CAM 114 000
  • Трансфер чек / дві опоры / проміжки 1 050
  • Цементування коронки, вкладки 165
  • Корекція окклюзії, усунення суперконтакту 975
  • Постійна металопластмасова конструкція зі штучними яснами з опорою на імплантах 49 500
6,7
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка)
м.Академгородок м.Сырец м.Берестейская
  • Індивідуальна капа (ретенційна) 1 500