Сторінка 2. Лікарі косметологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Алина
Систематически прихожу к Марине Анатольевне на чистку лица. Мне очень нравится этот доктор, все процедуры проводит бережно и качественно. Рекомендую ее, как отличного специалиста.
08 лютого '17 г.
Лиля
С первой попытки нашла подходящего мне косметолога) Женщина хорошая, приятная, рекомендую ее как отличного специалиста
08 жовтня '16 г.
Карина
Кажется, я нашла своего косметолога))) Очень все понравилось, очень!
05 листопада '16 г.
Ася
Женщина очень приятная и квалифицированная, очень понравилась.
10 червеня '16 г.
Косметолог
Лікар-косметолог веде консультативний прийом пацієнтів, виконує всі види процедур естетичної косметології. Володіє навичками апаратної і ручного чищення шкіри обличчя, масажу, глибокого пілінгу. Виконує биоревитализацию, мезотерапію, мікрострумову терапію.
Косметолог
Доктор Чобану Ольга Олексіївна виконує весь спектр лазерних процедур в косметології. Спеціалізується на омолодження шкіри обличчя і тіла, на епіляції різних зон і ділянок. Виконує консультативний прийом пацієнтів.
Дерматолог, косметолог, трихолог
Спеціаліст займається діагностикою та терапією патологій шкірних покривів. Лікує вугрові ураження шкіри, акне, постакне, контактний дерматит, розацеа. Становить для пацієнтів індивідуальні комплексні програми по догляду за шкірою в залежності від її стану і типу. Виконує криодеструкцию бородавок і папілом, контурну пластику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Лікар-косметолог займається діагностикою різних типів шкіри, виконує основні косметичні процедури, проводить терапію шкірних захворювань (вугрової висипки, гіперпігментації, акне). Володіє технікою мікродермабразії, биоревитализации, мезотерапії.
Дерматовенеролог, косметолог
Проводить первинну консультацію пацієнтів, комплексну чистку, лазерне лікування шкірних захворювань. Володіє навичками дерматоскопія, тріхоскопіі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Косметолог
Лікар-косметолог, проводить різні процедури з використанням лазера (пілінг, епіляція чутливих зон, омолодження шкіри). Консультує пацієнтів в питаннях застосування місцевих анестетических засобів при проведенні лазерних процедур.
Косметолог
Світлана Олексіївна лікар-косметолог, спеціалізується на проблемах шкіри обличчя. Робить процедури по омолодженню шкіри, усунення вугрової висипки і сухості шкіри. Доктор займається проведенням Кріоліфтінг, міостімуляциі і електропараціі.
Косметолог
Косметолог, займається лазерною косметологією. Надає послуги з омолоджування шкіри, усунення недоліків шкіри, проводить епіляцію, кавітацію, лікування оніхомікозу, RF ліфтинг.
Косметолог
Лікар-косметолог, спеціалізується на хімічній чистці і пілінг особи. Робить процедури спрямовані на усунення різних недоліків шкіри, займається омолодженням шкіри.