Сторінка 5. Лікарі діагности в Києві (метро Оболонь)

Михайло
Нещодавно сімейний лікар направив мене на УЗД органів черевної порожнини. За рекомендацією друзів, я вирішив звернутися до Костянтина Вікторовича, і не пошкодував про свій вибір. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, усе пояснює, доступно відповідає на всі поставлені запитання . Лікар досвідчений та знавець своєї справи! Рекомендую!
02 січня '20 г.
Игорь
Были сегодня с ребенком на транскраниальной допплерографии у Артура Петровича. Нам его советовали, как очень опытного и точного в своих исследованиях специалиста. Не пожалели, что обратились именно к нему. Полностью довольны его работой. Будем обращаться еще.
19 березеня '19 г.
УЗД-фахівець
Доктор проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і мошонки. Виконує транскраниальную доплерографію, ехокардіографію, УЗД серця, молочних залоз і м'яких тканин. Спеціалізується на проведенні УЗД для вагітних.
Записатися на прийом12 онлайн записів
УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці внутрішніх органів. Проводить оцінку функціонального стану, визначає порушення і патологічні утворення. Діагностує ендометріоз, міому матки, кісти, пороки серця, аденому простати. Приймає за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-09
Гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД
Лікар гінеколог, гінеколог-ендокринолог, кандидат медичних наук. Займається лікуванням гінекологічних захворювань: запальні захворювання органів малого тазу, інфекцій, що передаються статевим шляхом, порушення менструального циклу, патологій шийки матки, дисфункцій яєчників, жіноче безпліддя та ін. Проводить гінекологічний огляд та вивчення анамнезу, експертне УЗД органів малого тазу, постановка та видалення внутрішньоматкового контрацептиву, аспіраційну біопсію з порожнини матки, біопсію шийки матки.
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511
уролог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
УЗД-фахівець
Лікар виконує дуплексне сканування судин шиї, артерій та вен кінцівок. Проводить доплерографію судин головного мозку. Займається розшифровкою результатів досліджень. Відстежує зміну в органах на тлі призначеного лікування. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики