Лікарі пульмонологи в Києві (метро Оболонь)

Лілія
Дуже досвідчений та уважний лікар!!! Вивчає проблему до дрібниць. Компетентний, висококваліфікований. Була у багатьох лікарів, але саме цей лікар допоміг. Рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Лікар дуже уважний, співчутливий і кваліфікований. Я залишилася задоволена прийомом. Продовжую лікування, та вже відмічаю поліпшення свого самопочуття. Низький Вам уклін за проведену роботу, та Ваші знання! Щиро вдячна!
22 березеня '20 г.
Ірина
Лікар компетентний. На консультації детально вивчила суть проблеми: подивилася аналізи, розпитав про все. Першою консультацією ми з сином залишилася дуже задоволені. Спасибі лікаря за вичерпні відповіді на наші запитання, та лікування.
21 лютого '20 г.
Пульмонолог, педіатр, дитячий пульмонолог
Лікування складних форм бронхіальної астми, бронхіту, затяжної пневмонії, алергії. Лікування вроджених та спадкових захворюваннями дихальної системи, в тому числі муковісцидоз. Як пульмонолог приймає дорослих пацієнтів.
Алерголог, дитячий алергогол, пульмонолог
Лікар-алерголог вищої категорії, дитячий алерголог, пульмонолог першої категорії. Лікар проводить комплексне обстеження та збирання анамнезу для побудови схеми лікування. Проводить Спірометрію, Прик- тестування, Патч-тестування.
Алерголог, Пульмонолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці алергічних захворювань. Також приймає пацієнтів з патологіями верхніх і нижніх дихальних шляхів. Виконує пункційну біопсію легкого. Лікує алергію, бронхіальну астму, бронхіт, пневмонію, хронічні аспіраційні синдроми і хронічну обструктивну хворобу легенів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Фтизіатр
31 рік досвіду
У компетенції фахівця огляд хворого, перегляд рентгенологічного знімку, перегляд СКТ ОГП, призначення додаткових обстежень.