Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Музыченко Светлана Викторовна

Кардиолог, Функциональный диагност
11 лет опыта
8,10
Консультация 300 грн.
Доктор специализируется в области кардиологии, оказывает услуги диагноста. Ведет консультативный прием кардиолога. Занимается диагностикой и лечением заболеваний сердечно-сосудистой системы, в том числе лечением миокардита и эндокардита. Владеет методикой проведения УЗИ сердца (эхокардиографии), холтеровского (суточного) мониторирования ЭКГ, электрокардиографии (ЭКГ).
Записаться на прием

или звоните по телефонам:

Врач работает в клинике:

Киев ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8 А м.Оболонь45 9 м.Минская47 10

Отзывы пациентов

Оксана
15 июля '18г.
9
Музичнко Світлана Вікторівна чудовий лікар кардіолог .Все що стосується кардіологіїї вона знає і уміє на відмінно.В мене часто збільшений рівень холестерину в крові, і лікар разом із лікуванням завжди рекомендує мені дієту яка б могда зменшити цей рівень.Дуже вдячна їй за її увагу!
Юрій
30 июня '18г.
9
До Музиченко Світлани Вікторівни я звернувся в минулому році стосовно частих перебоїв в роботі серця.Вона уміло розшифрувала електрокардіограмму , але та нічого не зафіксувала,і вирішила провести обстеження за допомогою Холтерівського моніторування.З маленьким приладом на поясі я мав проходити добу.Він мав фіксувати кожен серцевий поштовх.Саме за допомогою нього і був підтверджений діагноз.
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)