Лікарі урологи в Києві (метро Оболонь)

Eduard Evtushenko
Бесконечно благодарен Андрею Петровичу за профессионализм в своем деле, почечный камень настиг внезапно и причинял массу неудобств, был составлен четкий план по ликвидации симптомов и лечению. "Рождение" камушка заняло 1.5 недели, все это время Андрей Петрович был на связи и вносил корректировки в лечение в зависимости от симптоматики. Так же было предложено несколько путей лечения моей проблемы. Вообщем спасибо еще раз)
22 листопада '21 г.
Сергей
Хочу виказати слова величезної подяки Лікарю Андрію Петровичу Кондратенко! Він у прямому сенсі врятував мені життя! Звернувся я до лікаря з проблемою геморою, яким страждав 15 !!! років. Звичайно, я ж мужик, і сказати комусь, що маю ТАКУ!!! проблему – ні, ні і ще раз ні! Перші десять років з гемороєм ми жили, в принципі, дружно. При загостренні допомагали свічки. І то, загострення бувало не дуже часто. А от останні п’ять років – це був квест. Загострення відбувалось частіше і частіше. І в такі моменти кожен ранок і кожен вечір проходили по одному сценарію: з одного боку я впихав в себе пригорщі таблеток, а з іншого – свічки та мазі. А періоди без медикаментів були все коротші і коротші. Дружина вмовляла піти до лікаря. Але я був непохитний. В душі розумів, що треба. Але не зараз, колись, пізніше, після нового року (але не казав після якого). Мабуть, якби геморой у мене викликав болісні відчуття, то цей час прийшов би раніше, але в мене геморой був внутрішній і окрім кровотеч, при кожному відвідуванні туалету, ніякого дискомфорту не було. А кровотечі знижували мій гемоглобін, що могло закінчитися дуже погано. І от настав той момент, коли від низького рівня гемоглобіну у мене почалася задишка, кровотеча перестала спинятися від свічок і таблеток і я, після довгих умовлянь погодився піти до лікаря. Щодня дякую долі, що вона привела мене саме до Андрія Петровича. Це надзвичайно тактовний лікар. Після первинного огляду він розказав все про мою проблему, про операцію. І це все доступними для розуміння словами. Навіть я, далека від медицини людина, все зрозумів. І перестав боятися. Сама операція видалення вузлів за допомогою лазера тривала від сили 40 хвилин. Через 3 години у денному стаціонарі я їхав додому. А ще через два!!! дні я був на роботі. Багато колег дивувалося, що після операції на третій день я вже працював. А коли дізнавались, що за операція була- зізнавалися, що і самі мають таку проблему, але через забобони, як і я колись, бояться комусь про це сказати. І тепер я говорю всім : Не бійтеся звертатися до лікаря! І з радістю ділюся контактами чудового лікаря зі своїми знайомими. Дуже Вам дякую, Андріє Петровичу!
13 листопада '21 г.
Валерия
Андрій Петрович поєднує в собі якості, які характеризують справжнього лікаря-професіонала. Він прекрасний фахівець, і разом з тим, дуже уважно ставиться до пацієнта. Комплексно підходить до діагностики і вибору лікування. Андрію Петровичу, дуже вдячна Вам за проведення тонкої хірургічної маніпуляції із видалення уламку скла з мого передпліччя. Операція пройшла безболісно, швидко і що дуже приємно - не залишилося шрамів. Окремо дякую за Ваше чуйне ставлення і подальший контроль процесу загоєння рани. Очевидно, що Ви не зупиняєтеся на досягнутому і постійно вдосконалюєте Ваші вміння. Ще раз дуже Вам дякую!
08 листопада '21 г.
Славик Мороз
Врач опытный, внимательный, приятный в общении. На консультации всё обьясняет, качественное оперативное вмешательство. Послеоперационное сопровождение на высоком уровне.
27 жовтня '21 г.
Андролог, уролог
Уролог-андролог высшей врачебной категории, имеет степень кандидата медицинских наук. Специализируется на малоинвазивных хирургических вмешательствах с целью лечения заболеваний органов репродуктивной и мочевыводящей мужской системы. Лечит воспаления мочевого и желчного пузырей. Также занимается диагностикой и лечением пиелонефрита, уретрита, простатита, папилломовируса, ЗППП.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Уролог, проктолог, хірург, онкохірург, флеболог
Лікар займається діагностикою та лікуванням хвороб нирок, сечоводів, сечового міхура, уретри. Виконує малоінвазивне лікування геморою, анальної тріщини, свищевих ходів, поліпів прямої кишки, парапроктиту, сфінктериту. Проводить операції при жовчнокам'яній хворобі, грижах, вросшому нігті, флегмонах та карбункулах.
Уролог-андролог, дитячий уролог
Уролог-андролог, дитячий уролог Халілов Сейдалі Рустемович спеціалізується на проведенні пластики вуздечки, селективної нейротомії, корпоропластики, ТУР простати, пухлини сечового міхура. Також лікар проводить такі операції, як операції Бергмана, Вінкельмана, Лорда, Росса, операцію Мармара (при варикоцелі).
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із урологічними захворюваннями. Проводить відкриті операції на нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі та чоловічих статевих органах. Виконує ендоскопічні та лапароскопічні операції. Спеціалізується на «малих операціях» у поліклінічних умовах під місцевою та загальною анестезією.
Уролог, Андролог
Лікар проводить консультативний прийом, комплексний огляд, направляє на лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. Спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи. Розробляє терапію уретриту, циститу, простатиту і пієлонефриту. Працює з вродженими і набутими патологіями статевих органів.
Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Уролог
Лікар-уролог, Артем'єв Дмитро Вікторович, проводить профілактичні огляди, консультативний прийом пацієнтів з широким спектром урологічної патології. Здійснює діагностику і лікування таких захворювань, як запальні патології сечовивідних шляхів, запальних захворювань органів чоловічої статевої системи, сечокам'яної хвороби. Володіє навичками УЗД-діагностики.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Уролог, андролог
Викликати лікаря додому
Лікар Шевченко Олександр Геннадійович оперуючий уролог, андролог. Послуги фахівця представлені консультативним прийомом, первинною та поглибленою діагностикою, а також хірургічним або консервативним лікуванням. У його компетенцію входить трануретральная резекція сечового міхура, передміхурової залози, дроблення конкрементів при сечокам'яній хворобі, корекція вроджених аномалій розвитку уровидільного тракту. Доктор надає допомогу при еректильної дисфункції, безплідді, простатиті, циститі, уретриті, орхіті.
Уролог
Доктор Челенюк Олександр Іванович, фахівець в області урології. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна урологія, лікування запальних урологічних захворювань. Надає консультаційні послуги, а також лікарську допомогу при таких захворюваннях, як: пієлонефрит, цистит, простатит, аденома простати, уретрит, фунікуліт, баланопостит, розлади сечовипускання, сечокам'яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом, та інші. Спеціалізується на оперативному лікуванні фімозу, варикоцеле, гідроцеле, кісти головки придатка.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог
Лікар Бережний Валентин Ігорович працює урологом, має першу категорію. У спектр послуг фахівця входить діагностика і лікування захворювань органів сечовидільного тракту. Спеціаліст проводить консультації щодо профілактики зараження хворобами, що передаються при статевих стосунків. Лікує цистит, простатит, уретрит, сечокам'яну хворобу.