Музиченко Світлана Вікторівна

Кардіолог, Функціональний діагност
Доктор спеціалізується в області кардіології, надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом кардіолога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, в тому числі лікуванням міокардиту й ендокардиту. Володіє методикою проведення УЗД серця (ехокардіографії), холтерівського (добового) моніторування ЕКГ, електрокардіографії (ЕКГ).
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710

Музичнко Світлана Вікторівна чудовий лікар кардіолог .Все що стосується кардіологіїї вона знає і уміє на відмінно.В мене часто збільшений рівень холестерину в крові, і лікар разом із лікуванням завжди рекомендує мені дієту яка б могда зменшити цей рівень.Дуже вдячна їй за її увагу!
Юрій
До Музиченко Світлани Вікторівни я звернувся в минулому році стосовно частих перебоїв в роботі серця.Вона уміло розшифрувала електрокардіограмму , але та нічого не зафіксувала,і вирішила провести обстеження за допомогою Холтерівського моніторування.З маленьким приладом на поясі я мав проходити добу.Він мав фіксувати кожен серцевий поштовх.Саме за допомогою нього і був підтверджений діагноз.