Сторінка 2. Лікарі кардіологи в Києві (метро Мінська)

Музичнко Світлана Вікторівна чудовий лікар кардіолог .Все що стосується кардіологіїї вона знає і уміє на відмінно.В мене часто збільшений рівень холестерину в крові, і лікар разом із лікуванням завжди рекомендує мені дієту яка б могда зменшити цей рівень.Дуже вдячна їй за її увагу!
15 липня '18 г.
Юрій
До Музиченко Світлани Вікторівни я звернувся в минулому році стосовно частих перебоїв в роботі серця.Вона уміло розшифрувала електрокардіограмму , але та нічого не зафіксувала,і вирішила провести обстеження за допомогою Холтерівського моніторування.З маленьким приладом на поясі я мав проходити добу.Він мав фіксувати кожен серцевий поштовх.Саме за допомогою нього і був підтверджений діагноз.
30 червеня '18 г.
Сергей Ж.
Обращались к врачу для лечения гипертонической болезни. Сейчас придерживаюсь рекомендаций врача и чувствую себя хорошо
26 грудня '16 г.
Влад
Приятно удивила внимательность, хотя я приходил на консультацию только ради профилактики
05 вересня '16 г.
Кардіолог, Функціональний діагност
Доктор спеціалізується в області кардіології, надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом кардіолога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, в тому числі лікуванням міокардиту й ендокардиту. Володіє методикою проведення УЗД серця (ехокардіографії), холтерівського (добового) моніторування ЕКГ, електрокардіографії (ЕКГ).
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Кардіолог, реаніматолог, терапевт
Лікар-кардіолог, терапевт, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань серця, проводить оперативне втручання, надає невідкладну допомогу при інфаркт міокарда. Доктор Грешковіч І.В. спеціалізується на лікуванні лікування соматоформні вегетативної дисфункції, неврозу серця, стенокардії, кардіалгії, гіпотензії, кардіосклерозу, міокардиту, серцево-судинної недостатності.
Кардіолог, Терапевт
Доктор Тичук Н.В. - терапевт, кардіолог (вищої категорії), надає допомогу пацієнтам при різних порушеннях ритму або ураженнях серця при Екстракардіальні патології, гіпертонічної хвороби і консультує з усіх захворювань терапевтичного профілю. Володіє методами функціональної діагностики?
Терапевт, кардіолог
Кардіолог
Кардіолог, Терапевт
Лікар-кардіолог, терапевт, проводить діагностику і лікування тяжкої серцевої недостатності, порушень ритму серця, захворювання органів дихання. Проводить електрокардіограму, моніторування ЕКГ і АТ (холтерівське).
Терапевт, кардіолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та сечовидільної систем. Проводить профілактичні огляди пацієнтів з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію та плевральну пункцію під контролем УЗД. Лікує пороки серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію, аритмію та серцеву недостатність.
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Кардіолог
41 рік досвіду