Лікарі гепатологи в Києві (метро Мінська)

Петр
Очень хороший доктор. Знающий специалист. Он меня с того света вытянул. И за это я ему очень благодарен.
27 грудня '17 г.
Это один из лучших врачей в стране. Мой муж страдал от фиброза печени (F3), а сейчас он здоров и ведет полноценный образ жизни. У него F0. Мы обязаны этому врачу за возможность жить нормальной жизнью. Очень грамотный и внимательный доктор.
19 грудня '17 г.
Юрий
Только этот доктор помог вылечить цирроз, поддержал морально, когда всё остальные ставили крест. Рекомендую если вам дорога ваша жизнь или жизнь ваших родных
27 листопада '17 г.
Низкий поклон Вам Доктор! Вы спасли жизнь отца! Надеюсь, что то добро, которое вы делаете будет вам возвращаться вдвойне!
02 жовтня '17 г.
Гепатолог, інфекціоніст, терапевт
Лікар Анатолій Михайлович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань усіх типів і форм гепатиту, цирозу печінки, печінкової недостатності, інших захворювань печінки з використанням комплексних методів інтенсивної терапії. Доктор Печінка А.М. є кандидатом медичних наук, учасником телепрограм, присвячених проблематиці інфекційних захворювань, нагороджений грамотою МОЗ України за високий професіоналізм.
Записатися на прийом26 онлайн записів
Терапевт
Лікар-терапевт вищої категорії, завідувачка терапевтичним відділенням стаціонару Медіком. Доктор Овчинникова лікує гострі трахео-бронхіти, загострення хронічного бронхіту, захворювання серцево-судинної системи, загострення хронічного гастриту, виразкової хвороби, холециститу, панкреатиту і захворювання нирок.
Гастроентеролог
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164