Лікарі реаніматологи в Києві (метро Мінська)

Марат
Андрей Васильевич очень опытный специалист в своей области, помог моему брату справиться со своей зависимостью. Вся наша семья благодарна Андрею Васильевичу за его работу. Обращались в клинику и уже не надеялись на положительный результат. Но он есть, спасибо врачам.
07 березеня '19 г.
Дмитрий
очень хороший врач знает свое дело спасибо вам за помощь
23 травня '17 г.
Татьяна Ивановна необычный доктор. До знакомства с ней я и не знала, что такое ВЛОК. Делала она такую процедуру моей маме, когда у той было заболевание 12-перстной кишки. После 7 процедур внутривенного лазерного облучения крови, стали почти родными. Спасибо ей большое, ведь благодаря ее процедурам, после 10-ти сеансов болезнь отступила.
14 лютого '17 г.
Надежда
Мне понравилась доктор. Рекомендую.
25 листопада '16 г.
Нарколог, Анестезіолог-реаніматолог
Доктор спеціалізується в області наркології, анестезіології та реаніматології. Лікує алкогольну, наркотичну та інші види залежностей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю, бере участь в конференціях і семінарах.
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар-анестезіолог, ефферентолог (фахівець з очищення крові) вищої категорії. Проводить лазерне опромінення крові, лімфосорбцію, плазмаферез, плазсорбцію і ультрафільтрацію.
Кардіолог, реаніматолог, терапевт
Лікар-кардіолог, терапевт, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань серця, проводить оперативне втручання, надає невідкладну допомогу при інфаркт міокарда. Доктор Грешковіч І.В. спеціалізується на лікуванні лікування соматоформні вегетативної дисфункції, неврозу серця, стенокардії, кардіалгії, гіпотензії, кардіосклерозу, міокардиту, серцево-судинної недостатності.