Лікарі урологи в Києві (метро Мінська)

Алиса
Огромное спасибо доктору Игорю Константиновичу, за внимательность к проблеме и грамотное назначение лечения. Проведение цистоскопии было совершенно безболезненным, быстрым, а главное Доктор все время объяснял и показывал на экране что он делает, что позволило лучше узнать свое тело Рекомендую!
Алла
Хочу сказать большое спасибо доктору Холохаренко Игорю Константиновичу! Рекомендую как очень внимательного доктора, который выслушает и назначит профессиональное лечение.
Виктор Петрович
Хочу сказать огромное спасибо доктору Игорю Константиновичу за професионализм за доброе человеческое отношение к людям преклонного возраста за понимание советую этого доктора обращайтесь не пожалеете огромное спасибо и будьте здоровы
Сергей
Хочу выразить свою благодарность доктору-урологу Холохаренко Игорю Константиновичу. Я случайно попал к нему на прием после одного не самого лучшего специалиста. У меня было несколько запросов: стандартная ежегодичная проверка мужского здоровья, и каким образом можно пролонгировать половой акт? Морально я уже был готов на обрезание, лишь бы решить вопрос, который меня мучал с 18 лет. Благодаря высококвалифицированной помощи Игоря Константиновича, я вылечил все вопросы, которые появились после проверки мужского здоровья. И самое главное, благодаря комплексному подходу доктора(медикаменты+пролонгирующая мазь собственного производства+ упражнения Кегеля), я увеличил время полового акта с 1 минуты до 10-15 минут. Качество жизни улучшилось в разы, и впервые за долгое время я почувствовал себя настоящим "самцом"))) Спасибо Вам огромное за профессионализм и человеческое отношение!
Хірург Урологічного напрямку, Уролог, Андролог, Лікар УЗД діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог Холохаренко Ігор Костянтинович спеціалізується на лікуванні урологічних та андрологічних захворювань. Також проводить лікування еректильної дисфункції, жіночих статевих інфекцій. В роботі застосовує методи ультразвукової діагностики, цистоскопію. Проводить видалення атером і папілом зовнішніх статевих органів. Може вести консультацію англійською мовою
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Уролог, Андролог
Лікар проводить консультативний прийом, комплексний огляд, направляє на лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. Спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи. Розробляє терапію уретриту, циститу, простатиту і пієлонефриту. Працює з вродженими і набутими патологіями статевих органів.
Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Уролог
Лікар-уролог, Артем'єв Дмитро Вікторович, проводить профілактичні огляди, консультативний прийом пацієнтів з широким спектром урологічної патології. Здійснює діагностику і лікування таких захворювань, як запальні патології сечовивідних шляхів, запальних захворювань органів чоловічої статевої системи, сечокам'яної хвороби. Володіє навичками УЗД-діагностики.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Уролог, андролог
Викликати лікаря додому
Лікар Шевченко Олександр Геннадійович оперуючий уролог, андролог. Послуги фахівця представлені консультативним прийомом, первинною та поглибленою діагностикою, а також хірургічним або консервативним лікуванням. У його компетенцію входить трануретральная резекція сечового міхура, передміхурової залози, дроблення конкрементів при сечокам'яній хворобі, корекція вроджених аномалій розвитку уровидільного тракту. Доктор надає допомогу при еректильної дисфункції, безплідді, простатиті, циститі, уретриті, орхіті.
Уролог, УЗД-специалист
Лікар Кічатий Сергій Вікторович має 24-річний досвід, кандидат медичних наук, має вищу категорію, спеціалізується на проблемах в урології. Лікар проводить ультразвукову діагностику органів сечостатевого тракту. Володіє навичками виконання малих хірургічних втручань (пластику вуздечки статевого члена, видалення папілом). Кічатий С.В. веде спостереження на всьому протязі вагітності при наявності патології урогенітальної системи. До фахівця звертаються для діагностики та лікування запалення сечового міхура, передміхурової залози, уретри, а також з метою отримання профілактичних порад для попередження інфікування і хронізації захворювань органів уровиделітельного тракту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Уролог
Доктор Челенюк Олександр Іванович, фахівець в області урології. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна урологія, лікування запальних урологічних захворювань. Надає консультаційні послуги, а також лікарську допомогу при таких захворюваннях, як: пієлонефрит, цистит, простатит, аденома простати, уретрит, фунікуліт, баланопостит, розлади сечовипускання, сечокам'яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом, та інші. Спеціалізується на оперативному лікуванні фімозу, варикоцеле, гідроцеле, кісти головки придатка.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Викликати лікаря додому
Дитячий хірург, має вищу категорію, основний напрямок в роботі комплексне ведення (від збору анамнезу до оперативного лікування, реабілітації) пацієнтів з патологіями щитовидної і паращитовидних залоз. Проводить оперативні втручання при вентральних, пупкових, пахових грижах, крипторхізмі, водянці оболонки яєчка, Гігрома суглобів, варикозі вен яєчка, а також видаляє доброякісні пухлини шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог
Лікар займається діагностикою та терапією урологічних захворювань. Лікує такі патології, як уретрит, простатит, цистит, аденома передміхурової залози і орхіт. Застосовує консервативні методики, виконує паркан мазка з уретри. Приймає пацієнтів з нетриманням сечі і розладом статевої функції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог
Лікар Бережний Валентин Ігорович працює урологом, має першу категорію. У спектр послуг фахівця входить діагностика і лікування захворювань органів сечовидільного тракту. Спеціаліст проводить консультації щодо профілактики зараження хворобами, що передаються при статевих стосунків. Лікує цистит, простатит, уретрит, сечокам'яну хворобу.