Лікарі репродуктологи в Києві (метро Мінська)

Тетяна
Самий найкращий лікар. Лікар від Бога.
30 листопада '-1 г.
Леся
Дуже хороший спеціаліст, чуйний та професійний
30 листопада '-1 г.
Наталія
Тривалий час я страждаю альгодисменореєю. Часом біль буває просто нестерпним. Що я тільки не пробувала, все марно. Подруга порадила Віталія Юрійовича. Чесно кажучи спочатку я скептично ставилася до цього, адже я зверталася за допомогою до лікарів і раніше. Все було дарма. Але цей лікар зміг мені допомогти. Щиро вдячна! Тепер буду рекомендувати його своїм подругам.
07 січня '20 г.
Лера
Микитюк очень внимательный и неравнодушный гинеколог! Все подробно объяснил, рассказал достоинства назначенных препаратов, прописал необходимые процедуры. Все это мне помогло быстро вылечиться.
14 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар -репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціаліст в лікуванні безпліддя у жінок, проведенні ЕКО, проведення лапароскопічних хірургічних втручань на жіночих статевих органах та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє комплекс заходів по відновленню циклу. Займається плануванням і підготовкою до вагітності. Працює з гормональним фоном, усуває ендокринні порушення, що супроводжуються порушенням циклу. Лікує генітальний ендометріоз, імунологічні порушення, ускладнення кольпіту, орхіту.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Спеціаліст в області гінекології та репродуктології. Володіє різними методами лікування патології шийки матки. Виконує фракційне діагностичне вишкрібання маткової порожнини і цервікального каналу, біопсію шийки матки, кольпоскопію і ультразвукове дослідження в гінекології. Здійснює ведення вагітності з ризиком з невиношування. В процесі лікування безпліддя використовує сучасні методи репродуктивних технологій.
Гінеколог, Акушер-гінеколог, репродуктолог
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Протягом 8 років успішно діагностує і лікує запалення матки, маткових труб і яєчників, дисплазію шийки матки, опущення стінок піхви і гіпертрофію малих статевих губ. Займається веденням вагітності і індивідуальним підбором методів контрацепції.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, веде діагностично-консультативний прийом, призначає дослідження, проводить медикаментозне і малоінвазивне лікування захворювань шийки матки, яєчників, менструальної дисфункції. Пройшла стажування за кордоном. Складається в Українській асоціації репродуктивної медицини, Асоціації акушерів-гінеколог України.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гінеколог, Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Доктор Ковалевська Лариса Станіславівна спеціалізується в області гінекологічної ендокринології та репродуктології, займається лікуванням клімаксу, дисфункції яєчників, менструальних розладів. Веде прийом і консультацію пацієнтів, гінекологічний огляд, становить план терапевтичних заходів. Має кандидатський ступінь, лікар вищої категорії. Пройшла стажування в Угорщині.
Записатися на прийом1 онлайн запис