Ликов Олег Віталійович

Кардіолог
Доктор Ликов Олег Віталійович вивчає все, що пов'язано з серцево-судинною системою. Проводить профілактику і лікування пацієнтам з аритмією, стенокардією, гіпертонією, запаленням серцевого м'яза, ішемією, міокарда. Надає лікування передінфарктних і постінфарктних пацієнтів, пацієнтів з пороками серця і патологіями кардіологічного профілю.

Агата
Когда бабушке резко стало плохо, мы сразу обратились к кардиологу Олегу Витальевичу, так как раньше бабушка у него наблюдалась. Он быстро диагностировал предынфарктное состояние и немедля взялся за лечение. Сейчас здоровья бабушки в безопасности, благодаря этому доктору.
Павел
Возможно моя полнота, возможно возраст или что-то другое стали причиной страшного заболевания «гипертония». Лыков Олег Витальевич помог мне преодолеть ужасные симптомы этой болезни, дал рекомендации по питанию и образу жизни. Сейчас мне лучше, буду наблюдаться я в Олега Витальевича.

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2001 році (лікарська справа);
  • Національний медичний університет імені О.О. Богомольця 2004р. — Клінічна ординатура з терапії;
  • Національний медичний університет імені О.О. Богомольця 2004-2007 рр. — Аспірантура з кардіології, Тема дисертаційної роботи "Ускладнення гострого коронарного синдрому з елевацією сегменту SТ в залежності від тривалості проведення фібринолітичної терапії" (встановлена дата офіційного захисту);
  • НМАПО імені П.Л. Шупика — Спеціалізація з кардіології, 2004 р.
  • НМАПО імені П.Л. Шупика — Спеціалізація з рентгенології, 2013 р.

• Курси підвищення кваліфікації з кардіології 2008, 2015