Сисуєв Олександр Ігорович

Кардіолог, УЗД-фахівець
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Скільки себе пам'ятаю, завжди мріяв стати лікарем. Мені хотілось приносити користь людям, робити щось важливе та значуще для суспільства. А професія лікаря дозволяє людині повністю реалізувати свою турботу про ближнього. Дарувати людям здоров'я - вельми почесно. Я готовий з великою самовіддачею допомогти людям справлятися з їх хворобами, недугами, рятувати їх життя. Готовий проявляти чуйність щодо людей, вдосконалюватись на шляху, який я вибрав.

Київ м. Вишневе, вул. Кузьми Скрябіна, 22

Немає відгуків

• 2010-2016 рр. - Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, спеціальність: "Лікувальна справа"
  • 2016-2018 рр. - Дніпропетровська медична академія, інтернатура: "Медицина невідкладних станів"
  • 2021 р. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціалізація: "Ультразвукова діагностика"
  • 2024 р. - Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціалізація: "Кардіологія"

• Вересень 2023 - Сучасний менеджмент артеріальної гіпертензії за рекомендаціями ESH 2023 року, ГО Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини.
  • Жовтень 2023 - Кардіореабілітація, ГО Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини.
  • Січень 2024 - Порушення ритму серця, ГО Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини.
  • Лютий 2024 - Школа ЕКГ і клінічної аритмології, ГО асоціація фахівців серцево-судинної патології.
  • Березень 2024 - Електрокардіографічна діагностика порушень серцевого ритму, клінічні рішення, ДУ "інститут серця МОЗ України"
  • Березень 2024 - Ехокардіографія для клінічного кардіолога, ГО Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини.
  • Квітень 2024 - Курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції, Асоціація інтервенційних кардіологів України.
  • Квітень 2024 - Складні аспекти ведення пацієнтів із порушенням серцевого ритму та провідності, ДУ “інститут серця МОЗ України".
  • Травень 2024 - Менеджмент критичного дорослого пацієнта, всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги.
  • Травень 2024 - Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб, ДУ "інститут серця МОЗ України".

Кардіолог, УЗД-фахівець надає послуги

• УЗД судин нижніх кінцівок
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД сечовивідної системи, проведення амбулаторного прийому кардіологічного профілю, ЕКГ.

Кардіолог, УЗД-фахівець займається лікуванням захворювань

• Ішемічна хвороба серця