Сторінка 2. Лікарі діагности в Києві (метро Деміївська)

Віра
Дуже розумний та кваліфікований лікар-рентгенолог. Завдяки знанням та вмінням цього чудового спеціаліста, мені змогли виключити дуже страшний діагноз. Хочу подякувати Вам за допомогу у діагностиці моєї проблеми. Рекомендую!
06 березеня '20 г.
Надія
Відмінний спеціаліст, та просто хороша людина! Допомогла діагностувати у мене певне захворювання. Лікар-мамолог направила мене до Олени Геннадіївни. Все дуже дуже сподобалося. Завдяки цьому лікарю, мені призначили правильне лікування.
12 березеня '20 г.
Лиза
Очень быстрая процедура УЗИ, Вадим Владимирович поставил четкий диагноз, порекомендовал сразу же и хирурга к которому можно обратиться для удаления камня! Приемом я довольна! Спасибо ему огромное!
16 липня '18 г.
Я не первый раз была на консультации у Жежеры Вадима Владимировича. В тот раз проходила лечение у него и мне помогло, на этот раз я уже целенаправленно вернулась к нему. Сейчас в процессе лечения. Уже чувствую облегчение. Спасибо
30 червеня '18 г.
Радиолог, Рентгенолог
Спеціаліст в області рентгенодіагностики, виконує скринінгову і прицільну мамографію, контрастні дослідження молочних залоз, діагностику внутрішньопротокових утворень. Автор 35 друкованих праць, 5 патентів.
Терапевт, УЗД-фахівець
Лікар-терапевт спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної, дихальної, мочевиводящіей системи, органів шлунково-кишкового тракту у жінок під час вагітності. Проводить підготовку до вагітності, профілактичні огляди серед чоловіків і жінок. Має вищу кваліфікаційну категорію. Володіє навичками виконання ЕКГ, УЗД-діагностики, інтерпретації рентгенівських знімків, надання невідкладної допомоги.
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар-рентгенолог, діагност вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні, радіологічної інструментальної діагностики. Проводить діагностичні інструментальні дослідження молочної та щитовидної залози, лімфатичних вузлів. Надає допомогу в малоінвазивних дослідженнях, проведенні пункції і біопсії під контролем променевих методів візуалізації. Складається в асоціації радіологів України, Міжнародної асоціації інтервенційних радіологів.
Ендоскопіст
Веде прийом дорослих і дітей з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки і підшлункової залози. Проводить ендоскопічні обстеження і маніпуляції. Виконує процедуру гастродуоденоскопії для всіх категорій пацієнтів.
Онкохірург, УЗД-фахівець
Доктор Сорокін Ігор Володимирович спеціалізується на онкології, хірургічної онкології і діагностиці ракових опухолей.Консультірует пацієнтів з профільних питань, досліджує різні хірургічні способи боротьби з раком. Спеціалізується на терапії ракових клітин, активно бореться з метастазами. За допомогою ультразвукової діагностики встановлює наявність пухлин і лікує їх.
Рентгенолог
Доктор спеціалізується в області рентгенології. Виконує магнітно-резонансну томографію та рентген. Займається розшифровкою отриманих результатів дослідження. Бере участь в науково-практичних конференціях і симпозіумах.
Консультація от 580 грн.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на виявленні патологічних відхилень органів травної системи. Діагностує поліпи в шлунку, дивертикулез кишечника, коліт, виразку і гастрит. Оцінює загальний стан слизових оболонок органів шлунково-кишкового тракту. Приймає по запису.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається питаннями планування та ведення вагітності, приймає пологи. Допомагає пацієнтам справитися з безпліддям, веде індивідуальний облік. Проводить ультразвукове дослідження з метою виявлення патологій статевої системи, оцінює стану плода під час вагітності.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, фахівець з ультразвукового дослідження. Займається проблемами порушень циклу менструальних виділень, виявленням та лікуванням безпліддя, ПМС, супроводом під час вагітності. Приймає і консультує пацієнтів на предмет планування сім'ї, підготовки до вагітності та пологів. Призначає лікування при виявленні гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію, біопсію, лапароскопію, радіохвильової терапію, гістероскопію.
Кардіолог, Функціональний діагност
Лікар кардіолог, функціональний діагност першої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування захворювань серцево-судинної системи: гіпертонії, ІХС, аритмії тощо, і комплексній діагностиці: ЕКГ, дуплексне сканування і т.д.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921