Лікарі діагности (Рентгенолог) в Києві (метро Деміївська)

Игорь
К Вадиму Витальевичу меня направил лечащий врач. Я прошел полноценное обследование организма. Благодаря скрупулезности врача, удалось найти причины многих моих проблем. Спасибо за ваш труд!
27 червеня '18 г.
Юля
Вадим Витальевич делал мне пункцию. Как же я боялась этой процедуры! Думала, что и рубцы останутся, да и в целом, что будет очень больно. Ничего подобного! Все сделано аккуратно и с минимальным дискомфортом.
13 липня '18 г.
Стелла
Очень приятный, вежливый врач, точно поставил диагноз, детально рассказал о моей проблеме и какие возможности ее лечения есть на сегодняшний день.
11 грудня '16 г.
Николай
Регулярно обследуюсь и другим рекомендую!
04 вересня '16 г.
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар-рентгенолог, діагност вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні, радіологічної інструментальної діагностики. Проводить діагностичні інструментальні дослідження молочної та щитовидної залози, лімфатичних вузлів. Надає допомогу в малоінвазивних дослідженнях, проведенні пункції і біопсії під контролем променевих методів візуалізації. Складається в асоціації радіологів України, Міжнародної асоціації інтервенційних радіологів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар-рентгенолог, фахівець з проведення ультразвукових досліджень, має другу кваліфікаційну категорію, завідує відділенням рентгенології. Проводить діагностику захворювань внутрішніх органів і кістково-м'язової системи променевими і ультразвуковими методами.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921