Сторінка 3. Лікарі в Запоріжжі (Вознесенський район)

Миросалава
Мені дуже сподобалося, дуже задоволена роботою лікаря! Спеціаліст надає по будь-якому питанню консультацію, посиділи поговорили в дружній обстановці. Сподобалося, що грамотна консультація, було комфортно. Буду ще звертатися, рекомендувати усім знайомим та родичам!
20 грудня '19 г.
Когда начался подростковый период, мою дочь будто подменили. Я была в отчаянии и чувствовала, что теряю контакт с любимым ребенком. Обращение к психологу было моей последней надеждой! И она помогла! Благодаря сеансам у Златы Бурих удалось наладить общение с ребенком!
19 березеня '19 г.
Психолог, біосуггестівний терапевт, дієтолог
Викликати лікаря додому
Вітаю вас, дорогі друзі! З 2005 року я допомагаю людям справлятися з труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Я безперервно навчаюсь і підвищую свою кваліфікацію, розвиваю навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі я використовую тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ, з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive behavioural therapy, schema therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness. Проблеми з якими я працюю: депресія, нав'язливі стани, тривога, напади паніки, фобії, розлади адаптації, соматоформні психосоматичні розлади, посттравматичний стресовий розлад і важкі емоційні травми, булімія, нервова анорексія, низька стресостійкість, акцентуйовані особистісні риси і розлади особистості, проблеми самооцінки, невпевненість, почуття нереалізованості і життєвого глухого кута, складності з усвідомленням цінностей і сенсу життя, сімейні проблеми, втрата близьких, важкі розставання, безсоння, порушення пам'яті і будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінного життя.
Консультація 500/300 грн.
Терапевт
Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням захворювань дихальної системи, органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних патологій.
Терапевт, кардіолог, фахівець УЗД
21 рік досвіду
Веде амбулаторні прийом пацієнтів, особливу увагу приділяє захворювань серцево-судинної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики.
Серцево-судинний хірург
Спеціаліст в області судинної хірургії, має кандидатський ступінь. Займається хворобами судин. Автор понад 30 наукових публікацій. Проходив стажування в зарубіжних клініках Франції, Іспанії, Німеччини. Має навички проведення різних операцій на серці.
Ендокринолог
Займається проблемами діагностики захворювань ендокринної системи, призначає профілактику і лікування. У сфері компетенції доктора лікування цукрового діабету, ожиріння, гормональних розладів.
Невропатолог
Доктор спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи, розробляє для пацієнтів індивідуальні схеми лікування, застосовує медикаментозну і не медикаментозну терапію.
Терапевт
Лікар-терапевт, приймає пацієнтів старше 18 років, займається діагностикою та лікуванням ГРВІ, хворобами серця і судин, захворюваннями системи травлення, дихальної системи. Має величезний практичний досвід, постійно підвищує свою кваліфікацію.
Шестопалов Віктор Володимирович
Лікар спеціалізується на терапії захворювань промежини, тонкого і товстого кишківника. Проводить комплексне лікування геморою, поліпів, анальних тріщин. Спеціалізується на видаленні новоутворень різного характеру. Проводить плановий прийом.
Онколог
Доктор Гузек С. О. спеціалізується в області онкології першої категорії. Займається комплексними обстеженнями і ранньою діагностикою злоякісних новоутворень. Проводить медичні консультації та огляди з подальшим супроводом пацієнта на всіх етапах лікування.
УЗД-фахівець
Лікар Ловчікова Т. С., фахівець в області ультразвукової діагностики. Проводить діагностичні дослідження органів малого таза жінок. Працює з вагітними пацієнтками, з'ясовує наявність патологій, їх природу і динаміку розвитку.
Запоріжжя вул. Незалежної України, 63 р.Вознесенський