Сторінка 4. Діагности в Запоріжжі

Максим
Литвиненко хороший и внимательный диагност с безупречным знанием своей работы, тщательно проводит исследование, результаты точные – у меня так было.
08 серпня '16 г.
Мне Литвиненко без таблеток в свое время помог. Интересные у него методики лечения , а самое главное помогают.
21 липня '16 г.
Елизавета
Хотелось в нормальных условиях пройти обследование у хорошего гинеколога, когда планировала беременность. Выбрала Омельянского, опытный врач и все в одном месте без очередей, понравилось.
24 липня '16 г.
Валентин
У врачей были сомнения при постановке мне диагноза. После исследования у Омельянского и получения его заключения все встало на свои места. Лечение мне назначили правильное, уже почти здоров.
28 вересня '16 г.
Віталій
У лікарів були сумніви при постановці мені діагнозу. Поронік провела дослідження, виписала висновок, що дозволило встановити остаточний діагноз, без сумніві вона чудовий діагност.
02 травня '16 г.
Вита Ивановна профессионал своего дела! Огромное Вам спасибо за качественно выполненную работу!
04 липня '16 г.
Дерматовенеролог
Доктор Бабченко Ольга Павлівна спеціалізується в галузі дерматології і займається вивченням стану шкіри і лікування відповідних захворювань. Надає послуги профілактичного огляду, діагностики та лікування захворювань шкіри, алергічних реакцій, грибкових захворювань, дослідження імунної системи. В область її компетенції також входить виявлення та лікування хвороб, які передаються статевим шляхом (мікоплазмоз, хламідіоз та інші).
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський
Пульмонолог, алерголог, УЗД-діагност
Лікар займається лікуванням захворювань органів дихання. Також приймає пацієнтів з алергічними патологіями. Виконує спірографію та алергологічні проби. Успішно лікує поліноз, бронхіальну астму, обструктивний бронхіт, пневмонію, алергічний риніт та інші хвороби.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський
Онколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкозахворювань. Виконує трепанобіопсію молочної залози, ультразвукове дослідження щитовидної залози, молочних залоз, м'яких тканин та органів черевної порожнини. Складає план лікування онкозахворювань з урахуванням супутніх патологій та результатів лабораторних аналізів.
Консультація от 250 грн
Запоріжжя вул. М. Гончаренка, 13 А р.Вознесенський
Лікар УЗД, акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Виконує УЗД для вагітних та скринінгове УЗД плоду. Приймає пацієнток з гіперплазією ендометрія, дисплазією шийки матки, кістами яєчників, ендометріозом, ендометритом та клімактеричними розладами.
Невролог
Я Пухальський Микола Павлович, лікар-невролог та функціональний діагност. В своїй роботі я керуюсь сучасними доказовими медичними даними та індивідуальним підходом до лікування За свою практичну діяльність я пройшов різні рівні роботи в неврології: кафедра, поліклініка, стаціонар, клінічні дослідження, діагностична діяльність, а тому знаю, як надається неврологічна допомога і яких недоліків можна уникнути Зокрема через це виникла ідея створити медичний центр «NEURO», робота якого базується на засадах доказової медицини, сучасних медичних даних та неупередженості, завдяки чому пацієнт отримує точну та комплексну інформацію про стан свого здоров'я. В умовах МЦ «NEURO» у вас є можливість отримати якісні неврологічні послуги, а також пройти діагностику периферичної нервової системи за допомогою електронейроміографії (ЕНМГ)
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-10
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський