Федорук Ірина Леонідівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Доктор Федорук Ірина Леонідівна надає послуги лікування серцево-судинних патологій. Займається діагностикою недуг в області кардіології. Застосовує методи електрокардіографії, ехокардіографії і добового моніторування для оцінки роботи серця. Призначає і коригує схему лікування. Консультує пацієнтів з ожирінням. Також лікує такі хвороби, як аритмія, стенокардія, порок серця.

Лікар працює в клініках:
Київ м. Обухів, вул. Каштанова, 13

Шевкет
Ирина Леонидовна,прекрасный врач кардиолог.Начал наблюдаться у нее с 2006 года.Она выявила у меня стенокардию,настояла на операции(аортокоронарное шунтирование,3сосуда.После уже выявила мерцательную аритмию,продолжаю наблюдаться по сей день.Рекомендую! Спасибо Ирина Леонидовна!
Лида
Проблемы с сердцем у папы были всегда, а лишний вес их только усугубил. Хорошо, что мы обратились к Ирине Леонидовне. Отличный врач, рекомендую.
Спасибо Федорук И.Л.! Благодаря назначенному лечению больше не мучаюсь от аритмии.

• 1991 р. — Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця;
  • Клінічна ординатура за спеціальністю "Кардіологія" в науково-дослідницькому інституті ім. М. Д. Стражеско.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност