Лікарі діагности в Києві (метро Васильківська)

Лоліта
Висококваліфікований лікар!! Найкращій фахівець
30 листопада '-1 г.
Вікторія Валеріївна
Була на прийомі в Новоселової Зої Вікторовни в медичному центрі в Києві на вул.Ломоносова, дуже уважна, професійна, делікатна лікарка, також самостійно виконує узд, все детально і аргументовано пояснює, залишилися дуже приємні враження, рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Висококваліфікований лікар-хірург. Допоміг моїй матері, можна сказати що врятував їй життя! Я дуже вдячний спеціалісту за професіоналізм та глибокі знання у своїй сфері. Як людина також дуже хороший. Буду рекомендувати всім друзям!
23 лютого '20 г.
Елена В.
Одного разу у мене виникла проблема, якраз за профілем цього чудового лікаря. Операцію він зробив просто відмінно! Після оперативного втручання, я відчував себе добре, болю майже не було. Дуже задоволений роботою лікаря! Рекомендую!
15 лютого '20 г.
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
21 рік досвіду
Доктор Новосьолова Зоя Вікторівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Лікар другої категорії. Проводить УЗ-моніторинг м'яких тканин, з метою виявлення патологічних відхилень в шкірних і жирових покривах, м'язах. Діагностує за допомогою ультразвуку лімфатичні вузли, молочні і щитовидні залози. Спеціаліст у захворюваннях гінекології. Крім них проводить всі види УЗД, включаючи суглоби, органи черевної порожнини та ін.
Педіатор,УЗД-фахівець, Функціональний діагност
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр, функціональний діагност вищої категорії, кандидат медичних наук. Лікує дітей з інфекційними і гострими захворюваннями, проводить імунопрофілактику. Надає такі послуги, як догляд за новонародженими, оформлення довідок в дитячі садки, в школу. Спеціалізується на проведенні ЕКГ (електрокардіографії), моніторування (добовому) артеріального тиску та ЕКГ.
Терапевт, кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує стенокардію, атеросклероз, миготливу аритмію, пневмонію, ГРВІ, риніт, хронічний бронхіт. Виконує УЗД серця і щитовидної залози. Проводить ЕКГ, розшифровує результати досліджень.
Консультація від 550
Уролог, УЗД-фахівець
Доктор Шматюк Тарас Ігорович спеціалізується в області урології. Проводить консультації та комплексні діагностичні дослідження органів чоловічої статевої та сечовивідної систем. В роботі використовує ультразвукову діагностику. Виявляє причини і лікує безпліддя у чоловіків. Виконує хірургічні операції з метою пластики вуздечки крайньої плоті, видалення кісти, лікування варикоцеле і гідроцеле. Крім того, приймає пацієнтів з симптоматикою інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.